Bidetova sprška

Ahojte, potrebovala by som poradiť aká by bola vhodná bidetová sprška, keď je urobená takáto predpríprava. Ďakujem pekne
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od evula1111:

Ahojte, potrebovala by som poradiť aká by bola vh…
@evula1111 takova co ma shodnou roztec. Neco takove napr. https://www.hopa-koupelny.cz/cs/bidet... Idealne bych dal termostatickou baterii podle roztece a k tomu bidetovou sprchu. Bohuzel idealne bylo to udelat podomitkove ale ted je pozde...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od raziel628:

@evula1111 takova co ma shodnou roztec. Neco tako…
@raziel628 Veď to...túto predprípravu sme "zdedili" po predchádzajúcej záujemkyni o byt...čiže v tomto štádiu sa už nedá prerobiť tak, aby bola možná podomoetková batéria?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od evula1111:

@raziel628 Veď to...túto predprípravu sme "zdedi…
@evula1111 to jsem pochopil. Vsechno se da ale je to otazka penez/casu... bude to znamenat vyrezat sparovacku oddelat dlazbu upravit a vse dat zpatky pocital bych ze obklad pri sundavani prdne navic budete muset vyrezat nove diry. Takze pokud mate nahradni obklad tak sundat zavolat vodare na prepojeni a nasledne zavolat obkladace na doinstalaci dlazby.... pokud je narohu lista tak okolo sundavat opatrne at ji neznicite...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od raziel628:

@evula1111 to jsem pochopil. Vsechno se da ale je…
@raziel628 Ďakujem, ale touto cestou asi nepôjdeme. Budeme musieť teda využiť tú prvú možnosť. Len sa v tých batériách vôbec nevyznám a tak som chcela poprosiť o viac podobných linkov aby som si vedela vybrať. Ďakujen
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od evula1111:

@raziel628 Ďakujem, ale touto cestou asi nepôjde…
@evula1111 nejdrive zmerte roztec pak dejte velikost roztece do google se slovem bidetova baterie a neco vam to najde:-) pripadne dejte obrazky a klikejte podle toho co se vam libi...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od raziel628:

@evula1111 nejdrive zmerte roztec pak dejte velik…
@raziel628 Rozteč je 100 mm
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od evula1111:

@raziel628 Rozteč je 100 mm
@evula1111 Teda myslim...ale možno aj 150 mm, byt nemáme ešte odovzdaný....každopádne ďakujem za radu
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od evula1111:

@raziel628 Ďakujem, ale touto cestou asi nepôjde…
@evula1111 kupis zmiesavaciu sprchovu bateriu potrebnej roztece, na nu namontujes hadicu od sprsky a sprsku uchytis niekde na stenu. Nezabudni zakazdym bateriu zavriet, lebo uzaver na sprske nie vzdy dokonale tesni, tak aby si nevytopila susedov.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?