Skúsenosti s firmou CeramicHouse 2022

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, zaujala ma možnosť výstavby keramického domu, ale na internete je veľmi málo možností. Našiel som stránku ceramichouse.sk , je prehľadná a je tam všetko, čo potrebujem vedieť, ale neviem nenašiel som zatiaľ žiadne dôveryhodné recenzie na tú firmu, akurát som zistil, že zmenili meno, pravdepodobne zo Silicate World a z diskusii o tej firme mám zmiešané pocity. Takže budem vdačný za recenzie ceramic house za posledné roky, ďakujem.
Odpovedať
1
2
Zdravím.... aké máte skúsenosti s touto firmou teraz? Staval niekto s nimi?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Odpoveď na príspevok od andibe:

dobry den. my mame domcek od ceramic housesu post…
@andibe mohli by ste dať fotky realizície vašej stavby ?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od gabriela_mitrova:

Zdravím,bývame na východe,v novembri 2021 sme pod…
@gabriela_mitrova
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@gariela_mitrova, @andibe, @erika_rika, @kliepa, @marcod, @drahoo prosim ako hodnotite keramicky dom s odstupom casu? dobre sa vam byva?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kampap:

@gariela_mitrova, @andibe, @erika_rika, @kliepa, …
@kampap Si ďalší troll z ceramichouse?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@kampap Si ďalší troll z ceramichouse?
@frantisekca chcem sa informovat na skusenosti. nie som ziaden trol. takze, ak mi neviete odpovedat, tak komunikovat dalej spolu nemusime.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kampap:

@frantisekca chcem sa informovat na skusenosti. n…
@kampap Lebo by bol seriózny záujem, tak sa v prvom rade dotazuješ na to, ako boli vyriešené problémy a na konečnú cenu, voči pôvodnému rozpočtu a to ľudí, čo tu opísali svoju stavbu a nie od trollov z tej firmy. trollov.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od kampap:

@gariela_mitrova, @andibe, @erika_rika, @kliepa, …
@kampap Uzasne. Byvanie je pohodicka ako lusk.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od kampap:

@frantisekca chcem sa informovat na skusenosti. n…
@kampap Aj firma ceramic su fajn. Vsetko prebehlo hladko.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kampap:

@gariela_mitrova, @andibe, @erika_rika, @kliepa, …
@kampap Tak ako som uz aj pisal, nemenil by som. S firmou sme taktiez boli spokojni.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte. Kupujeme novostavbu a chceli by sme spraviť ešte nejaké úpravy. Nie všetko je úplne podľa našich predstáv. Čiže by sme chceli spraviť nejaké zmeny / úpravy. Ako by sme mali postupovať?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od vladdika:

Ahojte. Kupujeme novostavbu a chceli by sme sprav…
@vladdika Zavolaj na firmu. Nemam s tym skusenosti. Ale byvanie si budete pochvalovat. My sme spokojni.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od drahoo:

@vladdika Zavolaj na firmu. Nemam s tym skusenost…
@drahoo Dik. Jasne, išli sme z paneláku a som rada, že konečne bude bývanie podľa našich predstáv, úplne vo svojom a nedeliť sa ani o to spoločné priestory s niekým, to bol niekedy masaker.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od vladdika:

@drahoo Dik. Jasne, išli sme z paneláku a som rad…
@vladdika Môžem sa Vás spýtať, prečo ste sa pre takýto dom rozhodli?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jakabkodano:

@vladdika Môžem sa Vás spýtať, prečo ste sa pre t…
@jakabkodano No kupujeme už hotový dom. Bol vo výhodnej cene. A keď sme pri obhliadke zistili, že je od Ceramic houses tak sme skoro hneď na mieste podpísali zmluvu. Čítali a počuli sme na nich pozitívny ohlas.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od vladdika:

@jakabkodano No kupujeme už hotový dom. Bol vo vý…
@vladdika Kde ste prosím čítali ten pozitívny ohlas? Však celá modrá strecha je plná ich sfušovanej práce https://www.modrastrecha.sk/forum/str...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od saints_angers_me:

@vladdika Kde ste prosím čítali ten pozitívny ohl…
@saints_angers_me Tak to je pekná blbosť. Keramické montované domy sú to najlepšie čo môžeš mať. A tobož teraz, keď sme kupujeme ešte aj ich dom, nemôžeme povedať ani krivé slovo.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od vladdika:

@saints_angers_me Tak to je pekná blbosť. Keramic…
@vladdika čo je pekná blbosť? Reálne fotky ich zákazníčky? To že táto firma už 3x skrachovala a nechala milionové dlhy na DPHčke? Keby si keramické domy to najlepšie čo môžem mať tak ostatné stavebný firmy by už dávno skrachovali.
Odpovedať
Je super keď ľudia napíšu pozitívne ohlasy a nenechajú si ich len pre seba. Veď všetci sme raz boli na začiatku a potrebovali sme poradiť. Za mna palec hore!
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od saints_angers_me:

@vladdika čo je pekná blbosť? Reálne fotky ich zá…
@saints_angers_me co sem pleties dphcku? a ako moze jedna firma 3x skrachovat? mozem povedat uz teraz, ze mame keramicky dom a sme s nim spokojni. nespokojna zakaznicka nech si riesi svoje veci ako chce. co to ma spolocne s tym, ze my a mnoho dalsich sme spokojni s domom?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od vladdika:

@saints_angers_me co sem pleties dphcku? a ako mo…
@vladdika evidentne si zamestnanec tejto firmy keď ťa to tak vytáča a už ti došli argumenty.
Odpovedať
@saints_angres_me evidentne je jedine to, ze ty nemas nic lepsie na praci ako komentovat to, co sa ta netyka. vies mi poradit? mas keramicky montovany dom? preco mi potom pises?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od vladdika:

@saints_angres_me evidentne je jedine to, ze ty n…
@vladdika my sme prerobili celu kupelnu. dodatocne mensie veci len sadrou zatrete a nic nepraska. bez obav upravte.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od vladdika:

@saints_angres_me evidentne je jedine to, ze ty n…
@vladdika https://index.sme.sk/c/23325437/ceram... Jednu firmu položili, druhá je s dlhmi a teraz fungujú pod treťou, fakt máš kvalitného zamestnávateľa
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od saints_angers_me:

@vladdika https://index.sme.sk/c/23325437/ceramic…
@saints_angers_me dakujem, ze si mi neodpovedal na otazku a je zjavne, ze nemas vobec ziadny keramicky dom, ale chces len ociernovat druhych. evidetne mi to pride ako konkurencia, ktora nema zakazky a preto ma vela volneho casu na ociernovanie druhych. taral si aj o 3x ociernovani 😀 pekne sme ta prekukli 😀 chod radsej normalne pracovat a volny cas pouzi na nieco zmysluplne.. sport, relax, venovanie sa rodine... 🙂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od vladdika:

@saints_angers_me dakujem, ze si mi neodpovedal n…
@vladdika jáj takže keď na tvojho zamestnávateľa píšu spravodajské weby ako ste oj...bali štát na daniach a eurofondoch som ja ten zlý? Áno? No to pekne vypovedá o tom ako funguje táto firma a ako sa tu snaží si moderovať diskusiu na modrej streche
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od saints_angers_me:

@vladdika jáj takže keď na tvojho zamestnávateľa …
@saints_angers_me Evidentne konkurencna firma 😀😀
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od drahoo:

@saints_angers_me Evidentne konkurencna firma 😀😀
@drahoo ďalší zamestnanec Ceramic houses sa tu objavil. Stačí si otvoriť tvoj profil a prečítať si tvoje príspevky. Nič iné nerobíš len ich všade a za každú cenu chváliš
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?