Montovaný dom z Poľska alebo ČR

Ahojte. Už som otváral jednu diskusiu, kde som si chcel zodpovedať záležitosti ako svojpomoc vs firma a podobne, no momentálne sa nachádzame v stave tesne pred začatím riešenia výstavby rodinného domu, avšak všetko sa stále predražuje, rozpočet sa vynútene navyšuje a potrebujem ušetriť kde sa dá. Montované domy mi prídu dosť predražené tu na Slovensku a preto sa chcem spýtať. Riešili ste niekto montovaný dom z Poľska alebo Česka? Mám zatiaľ iba zbežné informácie, ale v Poľsku sú tie ceny polovičné oproti našim. Nechcem aby sa to hneď táto myšlienka zatratila tým, že Poľsko určite nie lebo to bude nekvalitné, nakoľko som presvedčený, že aj v susednej krajine sa mui nachádzať firma, ktorá niečo takéto robí a kvalitne. Preto, máte prosím niekto skúsenosť? Ďakujem
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od chcemstavat123:

Ahojte. Už som otváral jednu diskusiu, kde som …
@chcemstavat123 Ceny v Poľsku sú není ani náhodou polovičné voči SK. A ceny v ČR sú vyššie, než na SK. Takže neviem, odkiaľ máš svoje info, ale mal by si ich sam preveriť. Ako České katalógy s cenou nájdeš, tak aj Poľské. Pozor, sú tam rôzne definované stupne dokončenia, (holodom vs holodom, atď), takže orientovať sa dá viacmenej iba pri stavbe "na kľúč" a tiež či sú v cene základy.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?