Rekuperácia SystemAir Save VTR 300

Mam moznost kupit novu, nepouzitu rekuperacnu jednotku SystemAir Save VTR 300 za necelych 1400€, no je bez zaruky (co mne az tak nevadi). Otazka je ci by ste do toho isli? Najdem cloveka, ktory ju vyladi aj ked mi nepreda rekuperaciu on? Dalsia vec su vreckove filtre, je to dobre riesenie? Mate niekto tuto jednotku a ako ste s nou spokojni? Dakujem za odpovede..
Odpovedať
@marek_norway @marek_norway ahoj, ako si dopadol? namontoval si si ju? spokojnosť? nejaké referencie na túto značku?
Odpovedať
@milan_toman nakoniec som ju nekupil (odhovorila ma zena ]-( ), no stale som v norsku a pokukujem po nej, priamo od predajcu stoji cca 2200 eur co je stale slusna cena, do marca sa musim rozhodnut, trochu ma odradzaju tie filtre, tu v norsku stoja cca 40 eur, vymena minimalne raz rocne a takisto to vyladenie, neviem ci by som to zvladol sam (tu je moznost zapozicania nejakeho zariadenia - neviem akeho, ktore ti pomoze jednotku vyladit), takisto je moznost dokupit "ventil", ktory sa umiestni do odsavania digestoru a pri zapnuti digestora jednotka dorovnava tlakove straty v dome...kebyze mam este raz moznost kupit tu jednotku za tych 1400 tak teraz uz nezavaham...
Odpovedať
@marek_norway sú aj na SR, ak zatúžia po práve tejto značke, dá sa poriešiť aj časom...
Odpovedať
@milan_toman ja viem, no videl si za ake ceny? 2800 bez dph, tu v NO v prepocte 2200 s DPH a to si este planujem vybavit vratku cla, kedze to pojde mimo uzemia NO a to nieje v EU...takze sa mozno vojdem do nejakych 1900 co uz je cena na zvazenie...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?