Radiátor ,tepelné cerpadlo

Dobrý deň, vedeli by ste mi poradiť ...po lete som zapla kúrenie na radiátore v kúpeľni prepojené na podlahové kúrenie a vyhodilo mi poistky. Radiátor iba zasvietil, zásuvka je funkčná, v radiátore bolo počuť vodu. môže byť chyba aj niekde inde ako v špirále? Ďakujem za rady
Odpovedať
Do elektrických rozvodov ti nevidíme, ale ak po nahodení ističa zásuvka s iným, do nej pripojeným spotrebičom funguje, veľmi pravdepodobne bude problém v špirále radiátora...
Odpovedať
A čo by s tým malo mať spoločné tep. čerpadlo, spomenuté v názve témy...?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dedo758:

A čo by s tým malo mať spoločné tep. čerpadlo, sp…
Lebo sa to stalo po zapnutí kúrenia v dome, a keď je radiátor napojený na podlahovku, či by sa mohlo stať ,že v ňom nie je voda alebo veľa vzduchu,čo by spôsobilo jeho vypínanie....len tak uvažujem...
Odpovedať
A kde je vlastne problém? Radiátor/špirála nehreje? Alebo...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dedo758:

A kde je vlastne problém? Radiátor/špirála nehrej…
Hneď po zapnutí radiátora vyhodí ističe, takže neviem...zásuvka je ok...radiátor sa zdá prazdny
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od simcukg:

Hneď po zapnutí radiátora vyhodí ističe, takže ne…
@simcukg Radiátor má hore odvzdušňovací ventil. Tým sa dá overiť, či je v ňom voda. Ak tá špirála zhadzuje ističe, tak je "pokazená". A mimochodom, mať radiátor napojený na tepelné čerpadlo a zároveň mať v ňom aj elektrickú špirálu, je nie dobré riešenie...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@simcukg Radiátor má hore odvzdušňovací ventil. …
To som skúšala, a vyšlo trochu vzduchu a voda žiadna...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od simcukg:

To som skúšala, a vyšlo trochu vzduchu a voda žia…
@simcukg Trebalo až dovtedy, kým nepôjde voda...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?