Klimatizácia

Dnes boli pozrieť obhliadku kde dať klimu sme v podkroví a veľa možností tam nieje vás dačo nenapadne?na foto kde je tá stena chcú dať klimu do stredu .ešte nás napadlo dať namiesto toho obraza s delfínmi sme zúfalí kvôli šikmej stene nieje možné ju dať inde .nad dvere sa nezmestí
Odpovedať
Nad dvere
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petuska123:

Dnes boli pozrieť obhliadku kde dať klimu sme v p…
@petuska123 Sú aj stropné kazety, alebo niečo ako radiátor, keď už není iná možnosť.
Odpovedať
nechat si urobit konzolu a dat na sikminu
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petuska123:

Dnes boli pozrieť obhliadku kde dať klimu sme v p…
@petuska123 Dobry den, ak zistite spravne riesenie a budete spokojny, urcite mi dajte vediet aj dodavatela, drzim palce
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od fugas20:

Nad dvere
@fugas20 Zadávateľ témy píše priamo v zadaní, že nad dvere sa klima nezmestí a ty mu odporučíš aby ju namontoval nad dvere? 😀
Odpovedať
Radšej by som "obetoval" ten nábytok okolo televízora a klimatizáciu umiestnil napravo nad televízor, prípadne nad dvere.
Odpovedať
A na nejakú parapetnú jednotku by sa priestor nenašiel? Tá sa montuje ako radiátor nad podlahu ale potrebuje priestor pred sebou. https://levice-klima.sk/pg-klimatizac...
Odpovedať
Aký rozmer je nad dverami?
Odpovedať
Profilova fotka
Stropna jednotka by to neporiesila??
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petuska123:

Dnes boli pozrieť obhliadku kde dať klimu sme v p…
@petuska123 Ako navrhol wolodymyr - daj na strop pred okno stropnú vnútornú jednotku. Napr. táto vyzerá, že by sa tam hodila: https://www.teplochladno.sk/podstropn...
Odpovedať
ja sa tiez priklanam k stropnej jednotke
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od chrobak7:

@petuska123 Ako navrhol wolodymyr - daj na strop …
@chrobak7 Ale ta cena 2690 Euro za ten Daikin 3,5kW je luxusna... V cene je premiovy kablovy ovladac... Bez montaze a dopravy. Takze celkova cena cca 3000 Euro. (Viem, ze to je len priklad.) Mozno by bola lepsia stropna kazetova jednotka, ale nevieme, ci sa to da dat do stropu a ci sa da dostat nad miestnost kvoli instalacii. Osobne by som radsej isiel do klasickej nastennej jednotky, tam je vacsi vyber, co sa tyka cien aj parametrov a upravil nabytok v tej izbe, alebo to mozu dat rovno na chodbu oproti, aj ked ani to nie je optimalne riesenie. Treba si ujasnit, co je dolezitejsie - rozmiestnenie nabytku, alebo chladenie.
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od durino:

@chrobak7 Ale ta cena 2690 Euro za ten Daikin 3,5…
@durino Ľudia si porobia malé grcálky izby, navyše v podkroví pod šikmou strechou, zapracú to nábytkom a serepetičkami a potom sú z toho nešťastní, že nemajú kam umiestniť radiátor, osvetľovacie telesá, klímu a pod. Preto je lepšie urobiť poriadny projekt, kde sa všetko naplánuje, ako potom veci lepiť. Z fotiek nie je zrejmé, či by sa dala tam dať kazetová jednotka - tá je určená do kazetového stropu. Ani tú stropnú neviem, či tam upevnia. Ak je tam SDK, tak to môže ten SDK vytrhnúť. Ja by som oželel tie skrinky nad TV a dal klímu tam. Ale to si majiteľ musí ujasniť, aké sú jeho priority - ako si aj ty uviedol.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od chrobak7:

@durino Ľudia si porobia malé grcálky izby, navyš…
@chrobak7 tak malú grcalku nemáme izba je veľká len bohužiaľ podkrovie je podkrovie a tam každý milimeter je dôležitý kvôli spadom a áno uvažujeme nad stropnou jednotkou tá jediná sa dať nad okno .
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petuska123:

@chrobak7 tak malú grcalku nemáme izba je veľká l…
@petuska123 už nám napíšeš, aký je rozmer nad dvermi? Aj mne sa zdá, že tam klíma v pohode vojde...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@petuska123 už nám napíšeš, aký je rozmer nad dve…
@megdesign už je to jedno ,bola to firma merať jedine sa sprace tá podstropova
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?