Voľne stojaca vaňa

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... máte niekto podobnú voľne stojacu vaňu v malej kúpeľni ? Myslím tak, že kúpeľňa na šírku má 180cm a vaňa ja 170cm. Ak áno ako to je s čistením a sanitou okolo nej ? Môžem poprosiť aj fotku ? Ďakujem pekne
Odpovedať
a co sa tyka obkladu tak viem tu vanu nejako farebne zladit s okolim kupelne? ja neviem keby chcem nejake ornamenty na nu alebo co.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dlhan:

a co sa tyka obkladu tak viem tu vanu nejako fare…
@dlhan Akoze priamo na vanu? Neviem preco, ale mi hned napadli take tie kadejake ornamenty, co sa davaju ako tetovania 😀 Tak pokial viem, ta si vies vybrat farbu nejaku tej vane, neviem, ci aj taketo vzory. Ale asi to bude zalezat od vyrobcu a ponuky. Ked sa daju vybrat aj kadejake povrchove upravy a funkcie, tak preco nie aj taketo nieco.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od halepka:

@dlhan Akoze priamo na vanu? Neviem preco, ale mi…
@halepka vsak ale aj take sa daju dat. len asi to nie je take bezne no 🙂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od placika:

@halepka vsak ale aj take sa daju dat. len asi to…
@placika Len to chce asi celú kúpeľňu ladiť nejakým takýmto štýlom, aby tam nebola takáto vaňa odveci. To už radšej tú povrchovú úpravu ako nejaké ornamenty a dekorácie a neviem čo. Z toho je predsa len nejaký úžitok.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od fillo_kiko:

@placika Len to chce asi celú kúpeľňu ladiť nejak…
@fillo_kiko povrchovou upravou myslis co? to su akoze nejake doplnky k tej vani ze je odolnejsia? riesime stavbu domu a teda zhaname postupne vsetko aj do interieru. alebo skor sa zatial len tak rozhliadame.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od myska45:

@whitema a je tam aj nejaky rozdiel medzi tym aqu…
@myska45 A z coho je ta vana? Je to tiez smalt ako robi Kaldewei? Tak na znacke tiez zalezi si myslim. My sme na to prihliadali, ale vedeli sme, ze toto je taka dobra znacka, ze robia kvalitne veci. Ono to tak jedno s druhym suvisi, treba to pozerat z viacerych pohladov 🙂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od whitema:

@myska45 A z coho je ta vana? Je to tiez smalt ak…
@whitema no su bud akrylatove alebo z moderneho tvrdeneho kamena. su pisane ze su lahke, odolne a este ze maju aj vysoku chemicku odolnost. to znamena co vlastne ze mi nezozltnu alebo ze nezreaguju zle s cistaicim prostriedkom?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od placika:

@halepka vsak ale aj take sa daju dat. len asi to…
@placika Vobec sa nehadam, ze by sa nedali dat 🙂 Ja som si to potom pozerala nasla som teda kadeco. Aj farby take, co som ani netusila, ze mozu byt take vane. Aj pri umyvadlach tiez, vsak aha.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od halepka:

@dlhan Akoze priamo na vanu? Neviem preco, ale mi…
@halepka ale ta kolekcia coordinated colours vobec nevyzera zle. som to ukazal zene a ta hned oci na tu fialovu a mentolovu 👀🙈 mne sa skor pacia tie neutralne farby biela, cierna, bezova. neviem ci by na tych farebnejsich nebolo vidiet aj kazdy skrabancek.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dlhan:

@halepka ale ta kolekcia coordinated colours vobe…
@dlhan ak sa nemylim, tak to by malo ist o smaltovane produkty a tie sa ti tak lahko neposkriabu a neposkodia, cize toho by som sa nebala. vyber zalezi velmi aj od toho, ako celkove tu kupelnu zariadis, ako skombinujes farby. ak by bolo vsetko ostatne neutralne, tak si viem kludne predstavit aj tu fialovu vanu do toho.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od myska45:

@whitema no su bud akrylatove alebo z moderneho t…
@myska45 V skratke sa dá povedať, že áno. Odolnosť voči čistiacim prostriedkom, farbám na vlasy, napríklad aj tomu teplu, čo sálajú sviečky, keď si ich naukladáš na vaňu, odolnosť voči poškriabaniu a dalo by sa ešte pokračovať.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od fillo_kiko:

@myska45 V skratke sa dá povedať, že áno. Odolnos…
@fillo_kiko to je ptom nejaka specialna povrchova uprava ked je to take odolne, to musi byt potom aj cenovo asi niekde inde. inak a ten vosk zo sviecok ked mi tam zaschne a budem ho chciet davat dole? neposkodi to tiez nejak tu vanu? ako osobne si na niecom takomto nepotrpim ani moja zena nie, no celkom ma to zaujima.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od fillo_kiko:

@myska45 V skratke sa dá povedať, že áno. Odolnos…
@fillo_kiko No ale to mas teraz ktoru na mysli? Lebo ja som pisala o smaltovanej, ale myska pisala aj ine moznosti.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od whitema:

@fillo_kiko No ale to mas teraz ktoru na mysli? L…
@whitema my sme napriklad po velmi velkom zvazovani aj financnych moznosti sa rozhodli pre smaltovu vanu. ono som zastancom toho ze ked uz raz nieco kupujem a do niecoho mam vrazit peniaze tak nech to ma aj nejaky efekt do buducna. a nie ze to budem musiet potom o par rokov menit.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dlhan:

@halepka ale ta kolekcia coordinated colours vobe…
@dlhan Jasne, ze to nevyzera zle. Prave naopak 🙂 Necudujem sa, ze sa jej hned nieco zapacilo. Skor si myslim, ze oslovia taketo nejake ine farebne prevedenia, nez ta klasicka biela. Ako nieze by bolo na nej nieco zle, ale tak to ma proste kazdy a niekedy sa chce clovek odlisit jednoducho 🙂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od placika:

@dlhan ak sa nemylim, tak to by malo ist o smalto…
@placika @halepka no ako ja nemam az taku dobru predstavivost ako moja zena, tak sa len pozrie na priestor a uz hned vie co by kde ako dala a pozrie na nete nejake skrinky alebo hocico a uz vie ze toto by sa hodilo sem toto tam a sem by dala potom taketo dekoracie a k tomu zladila stenu apod. ako obdivujem to 😃
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od fillo_kiko:

@davids11 Tak tam je dosť úzky súvis medzi značko…
@fillo_kiko aha takze treba pozerat skor na recenzie vyrobcu ako predajcov. no to je celkom logicke. predsa len predajcovi to moze byt asi ukradnute co predava, hlavne ze to preda 😃
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dlhan:

@placika @halepka no ako ja nemam az taku dobru …
@dlhan a presne pre takychto ludi ako si ty, existuju rozne planovace, konfiguratory a podobne. tak nech sa paci, mozes si nejaky vyskusat 😀
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od davids11:

@fillo_kiko aha takze treba pozerat skor na recen…
@davids11 za me je to o tom ze by si clovek mel rict co je pro nej dulezite (co od vyrobku pozaduji) pak se podivat jaky material je pro nej nejvhodnejsi a pak az resit ktery vyrobce je nejlepsi. Jinak recenze prodejce jsou taky dulezite kdyz resite reklamace atd...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od placika:

@dlhan a presne pre takychto ludi ako si ty, exis…
@placika https://www.siko.sk/planovace-a-konfi... taketo nieco myslis ano? no to by som uz hadam ohol vedeit. vyradim si na to cas vecer 😄
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od raziel628:

@davids11 za me je to o tom ze by si clovek mel r…
@raziel628 to mas pravdu aj ked neviem si predstavit vyreklamovat taku vanu. co take by sa mi s nou az muselo stat aby som bol ochotny toto podstupit. bohvie kolko papierovaciek by tam bolo okolo toho a ci by som musel vanu na vlastne naklady doviezt.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od davids11:

@raziel628 to mas pravdu aj ked neviem si predsta…
@davids11 kdyz se bavime o volne stojici vane tak jsou to 2000euro spis 4000+... takze kdyz prijde s ustipnutym rohem nebo promacknuta tak to reklamovat budete a prave chcete aby si to poresil eshop... nam prisel napr poskozenu kryt vypusti a eshop to neresil a poslal novej stary ani nechtel...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dlhan:

@placika https://www.siko.sk/planovace-a-konfigur…
@dlhan presne take nieco som mala na mysli. ze si to tam sami natukate, povkladate, co by ste chceli mat, viete to popremiestnovat, menit a tak dalej. mozno by som ti este odporucila tento https://www.kaldewei.com/planning/onl..., s tym mam zase ja skusenost.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od raziel628:

@davids11 kdyz se bavime o volne stojici vane tak…
@raziel628 no tak to je tiez celkom dobra moznost, len zas keby mam takto reklamovat vanu tak by ma celkom mrzelo ze co s tou starou :D
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od embeck:

@raziel628 no tak to je tiez celkom dobra moznost…
@embeck Však keď ju reklamuješ, tak ju vrátiš, ak ti teda uznajú reklamáciu. Čiže nemusíš riešiť, čo s ňou, že by ti niekde zavadzala alebo čo. Treba vybrať nejakú kvalitnú a nemusíš riešiť to, že by sa poškodila pri používaní 😉
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od embeck:

@raziel628 no tak to je tiez celkom dobra moznost…
@embeck samozrejme vanu za 5000euro by asi chteli a neresili jenom fotky. Ten problem u nas byl u sprchacove vanicky. Vana byla zabalena uplne jinak v podsate byla usazena do polystyrenu a okolo dreveny ram cela prekryte 10mm OSB... docela jsem koukal proti tomu sprchova vanicka klasicke papirova krabice a bublinkova folie oboje Kaldewei...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od placika:

@dlhan presne take nieco som mala na mysli. ze si…
@placika vyzera to fajn. ako trosku ma odradza ta anglictina, ale vidim ze nizsie su aj nejake predvytvorene kupelne, nejake navrhy. tak to je fajn pre inspiraciu. no a ked si takuto kupelnu vytvorim online tak co potom je to ako plnohodnotny projekt alebo navrh na rekonstrukciu?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dlhan:

@placika vyzera to fajn. ako trosku ma odradza ta…
@dlhan ale vsak zakladne pojmy isto ovladas a ked tak, tak preklace existuju, vies si to tam hodit. zase ides si navrhnut predbezne kupelnu a nie stiepit atom. tak mas to projekt, z ktoreho vies vychadzat. to ides prerabat kupelnu? na to ti to bude bohate stacit.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od fillo_kiko:

@myska45 V skratke sa dá povedať, že áno. Odolnos…
@fillo_kiko sviecky si vasinou pokladam v nejaky mistickach alebo svietnickoch, no to su veeeelmi vynimocne situacie 😃 takze v pohode by to mal aj ten tvrdeny kamen zvladnut si myslim, ved co uz je len odolnejsie ako suter 😃
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od myska45:

@fillo_kiko sviecky si vasinou pokladam v nejaky …
@myska45 Len si pozri, kolko taka vana stoji a aka je tazka 😀
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?