Rozmiestnenie kúpeľne

Ahojte, potrebovala by som od Vás poradiť. Idem rekonštruovať kúpeľňu a neviem si dať rady ako najlepšie umiestniť do nej zariadenie. Bohužiaľ rekonštrukcia mi nevychádza a musím pracovať s tým čo mám tj. technická miestnosť nie je a práčka resp. sušička sa mi v kuchynskej linke nepáči. Takže tieto spotrebiče musím vtesnať do kúpeľne. Pre lepšie predstavu, rozmery kúpeľne budú 380*270. Vo foto mám 380x250 ale môžem posunúť stenu na 270 Chcela by som otvorený sprchový kút minimálne 90*120cm dvojumyvadlo široké cca 100, 120cm, wcko asi také čo visí na stene, vaňa klasická alebo asymetrická minimálne 160cm, práčka so sušičkou budú na sebe v skrinkovej zostave a vedľa nich bude kotol a všetko k tomu potrebné, chcem a to bolo celé skrité v zostave. Viete mi prosím dať nejaké návrhy ? Keď som si robila ja sama 3D realizácie tak v 2D sa mi to zdalo že paráda a keď som dala do 3D tak že málo miesta. Prikladám jeden môj návrh v ľavom rohu to je akože skrinka ktorá by predstavovala práčku so sušičkou na sebe. Druhá foto je predstava ako si predstavujem tú zostavu ale namiesto koša na prádlo bude ešte niečo malé vraj nerozumiem sa do toho.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od miska_2023:

Ahojte, potrebovala by som od Vás poradiť. Idem r…
@miska_2023 to mas nakreslene dvere? Mozu sa posunut?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od wivik:

@miska_2023 to mas nakreslene dvere? Mozu sa posu…
@wivik áno dvere sa môžu posúvať po celej dĺžke
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od miska_2023:

Ahojte, potrebovala by som od Vás poradiť. Idem r…
@miska_2023 a odpady mas ako riesene? Kde sa musis napojit?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od wivik:

@miska_2023 a odpady mas ako riesene? Kde sa musi…
@wivik na protiľahlej tj. oproti dverám
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od miska_2023:

Ahojte, potrebovala by som od Vás poradiť. Idem r…
@miska_2023 len taka poznamka. Uz si sa sprchovala v takom otvorenom sprchovom? Bola som na chate kde sklo mohlo mat meter a pri umyvani vlasov mi po laktoch isla voda mimo sprchoveho. My mame sklo 1,4 m a voda dopada akurat kde konci sklo. Potom tych 60 cm co je vstup mame trosku zle vyspadovane a dnes mi vodu zachytaval kobercek aby som ju nemala v celej kupelni 😀
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od wivik:

@miska_2023 len taka poznamka. Uz si sa sprchoval…
@wivik úprimne nie ale veľmi sa mi to páči ale možno dáme dvierka
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od miska_2023:

@wivik úprimne nie ale veľmi sa mi to páči ale mo…
@miska_2023 Pripadne spravte bez dvierok, ako si to predstavujes, ale nechaj si tam taku moznost, ze by sa potom dvierka dodatocne dali dorobit, ak by to nebolo ok.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, okno tam niekde je?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?