Klucka

Dobry den, prosim vas viete mi poradit s kluckou? Dosrobovat sa to uz neda nakolko vnutri uz je tem zavit cely zniceny. Dakujem za kazdu konstruktivnu odpoved.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od clovek1234:

Dobry den, prosim vas viete mi poradit s kluckou?…
@clovek1234 Dieru vyplň (napr. sekundové lepidlo a soľ 😂), navŕtaj novú dierku...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od clovek1234:

Dobry den, prosim vas viete mi poradit s kluckou?…
@clovek1234 Existujú skrutky ktoré spoja kovanie s kľučkou na oboch stranách dverí. Skladajú sa z dvoch častí (matica a skrutka). Zadlabávací zámok však musí mať v tom mieste dierku.
Odpovedať
Stare osvedcene riesenie, co pouzival uz moj dedo. Par kusov spilky, lepidlo napchat do diery, nechat zaschnut, potom skrutku zaskrutokovat. Pouzivam obycajne spilky a herkules lepidlo, ale posluzi hocijake disperzne a kusocek dreva
Odpovedať
@clovek1234 Neviem, čo je to spilka, ako písala nado mnou zita19, ale ja som do dverí použil staré osvedčené riešenie so sirkou, nepotreboval som ani lepidlo. Napcháš to do tej dierky vo dverách, a tou skrutkou sa to roztiahne a nadžgá do strán a tým sa ti aj tá skrutka upevní.
Odpovedať
Profilova fotka
Spilka .... sparatko Sirka... zapalka
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od pochabel:

@clovek1234 Neviem, čo je to spilka, ako písala…
@pochabel https://hovormespisovne.sk/portfolio/...
Odpovedať
Profilova fotka
ako to, že tu ešte nebola rada že čínska vifónka a sekundové lepidlo? :D
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od iamriso:

ako to, že tu ešte nebola rada že čínska vifónka …
@iamriso Tak rezance už som mal v klávesnici, na monitore, dokonca to boli tuším práve vifonkové, ale pchať to do dverí by ma fakt nenapadlo. Ale už som počul, že sa s tým dá opraviť WC. Ono to vyzerá, že je to naozaj univerzálna hmota.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?