Ako ukryť kotol v kúpelni?

Zobraz úvodný príspevok
dobry den. kotol mame umiestneny v kupelni v takom vyklenku sirokom cca 80cm. rozmyslala som nad jeho ukrytim za zaluziu. nemate niekto skusenosti? predsa len, tie zaluzie na oknach su trosku specificke, maju vodiace lanka, na profile okna je to zpredu nasrobovane... v interierii by to potrebovalo asi ine uchytenie, tie vodiace lanka by tam zavadzali. nemate pripadne ine inspiracie? dakujem
Odpovedať
1
2
brkoslav no a teraz k teme...ake riesenie navrhnes, ak niekto uz ma nezabudovany kotol a chcel by ho esteticky aj technicky spravne za nieco ukryt... alebo mame doma vymenit dvojrocny kotol?
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mit kotel ve skrini, je novej, takze pristup vzduchu uz jaksi nepotrebuje, i tak jsme tam dali vuli, aby nahodou....
Odpovedať
kristi a aky to mate kotol?
Odpovedať
Profilova fotka
jooo,to kdybch vedela, ale jak koukam na fotku tak je to Vaillant, mrkni do alba
Odpovedať
kristi to akoze ked je kotol noy tak nepotrebuje pristup vzduchu.alebo ako to myslis
Odpovedať
Profilova fotka
ja nerikam, ze nepotrebuje, rikam, ze jsme na to mysleli a ze jsme se ptali techniku, zda tam msui byt neco specialniho a NEMUSI, ty novy kotle uz si s tim poradi, dekuju ale v novostavbe takovej hnus v chodbe fakt nehodlam mit nezakrytej
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
tak prikladam zrealizovanie nasej kuch.linky a zabudovanie nasho kotla na kurenie a prpravu TUV... pre vsetkych na inspiraciu ako sa to da... http://www.modrastrecha.sk/album/view... http://www.modrastrecha.sk/album/view... kotol mame novy a nepotrebujeme riesit na dvierka alebo samotnej skrini odvetranie, je to odsuhlasene aj priamo s výrobcom, nakolko kotol ma riesenie nasavania vzduchu v ramci konstrukcii
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 rokoch
Profilova fotka
@peskozza ahoj prosím môžem poprosiť foto ako ste schovali ten kotol?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?