Porastú ceny bytov vo Zvolene?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Myslíte,že ceny bytov vo Zvolene ešte porastú?alebo naopak začnú klesať....?inak,tie ceny su závratné a mladá rodina nemá šancu si kupiť byt,a už vobec zobrať si hypotéku 10 000.-sk mesačne splácať malilinký 2.izb.bytík.Hroznéééé. ;-( :-( ;-(
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
na Budči už sa predávaju tie byty v new bytovke a predstavte si,že už je iba zopár bytov volných...ceny sa pohybujú okolo 3.000.000.- odkial tí ludia beru peniaze. ved nám by ani nedali hypotéku na 1.500.000. :-| ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
V tej pri skole? Tiez nechapacky, ale tak niekto ma lepsie zamestnanie, niekto otroci v zahranici, niekto ma bohatych rodicov a tak vselijak... ;-) :-D Bola som na Budci v skole, bol zapis, ta som bola so skolkarmi z Duboveho (teraz som tam na praxi...zase), tak vam poviem... zo mna ucitelka nebude!!!! ]-( To bolo cosi strasne... jednak ako celkovo ta dedina chatra, strasne! O skole ani nehovoriac, ako som si ju peknu pamätala, tak teraz sa na to neda ani pozerat, strasne... a tie deti... fuuuuu! RESPEKT pani ucitelky! Presla som za mojej praxe skolskej sedem rocnej uz niekolko skolskych zariadeni, aj specialnych ale tieto deti co dokazovali a to som presla len po chodbe. Nuz, toto som zazila tento tyzden, a vy ste sa ako mali??? :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahojte, tak posledný príspevok pozerám skoro na deň spred roka? už tu nikto nič nebuduje? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dari asi ee.. :-) ja som uz v teme Levic :-p ale uz sa vam rozbieha domcur... parada x-) kukala som tvoj album ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
ahojte zvolenčanky , prosím vás o radu a názor ta :-) chceme sa presťahovať do ZV, do bytu, ale chcem vedieť ktoré sídlisko, časť Zvolena je podľa vás najlepšia na život??? Západ, Sekier, Zlatý potok, Podborová alebo dačo iné??? ešte to tam tak dobre nepoznám, preto si nechám poradiť, Ďakujeeeeem
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?