Máte skúsenosť s predajom bytu bez realitky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, chcela by som sa spytat, ci mate skusenost s predajom bytu bez realitky - problemom je najma ako a kde byt inzerovat ked nechcem ist cez realitku. vopred dakujem za vsetky odpovede :-) .
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@bonaquaba prepáč ale nie som hypoporadca a neviem presne odpovedať. Možno sa nájde niekto kto tomu rozumie viac. Jedna vec ma ale zaráža. Čo je to ten sprostredkovateľský poplatok za hypotéku? Mali ste nejakého sprostredkovateľa? Ak áno tak ten má predsa províziu od banky a nie od vás!!!! Určite v tejto veci komunikuj s konkrétnym pracovníkom banky. Určite to stojí za to. Prajem veľa šťastia.
Odpovedať
@erno1 Dobry den, prosim si link na vas blog, potrebujem to nastudovat, akurat sme v podobnej situacie. dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Keď si chcete niečo prečítať tak link je uvedený v jednom z príspevkov vyššie. Nechcem spamovať, preto si ho najdite sami. Držím palce.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahojte, mozem otazku preco nechcete byt kupovat bez realitky?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
zdravim :) ja by som tiez potrebovala predat byt, ale nedari sa nam vobec, neviem cim to je. skusenosti s realitkami zial nemam v tomto smere. kupovala som byt cez realitku to ano ale nepredavala som cez nic. preto neviem ako to financne cele vychadza je tam nejaka pevna sadzba ? a ako si vybrat tu spravnu ?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?