Tatranský profil ako zástena za kuchynskou linkou

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý večer prajem. Zariaďujeme kuchyňu a rozmýšlame nad najvhodnejšou alternatívou na stenu za kuchynskou linkou v podstate v celej kuchyni. V prílohe prikladám obrázky akú mám predstavu. Chcela by som drevený nastenný profil položit na stenu v kuchyni. Výhody nevýhody poznám uz asi od A po Z...nakoľko sa nejaký ten piatok týmto zaoberám. Má niekto niečo podobné? Poprípade do akej alternatívy mám ísť čo sa týka odolnosti, údržby, montáže? Nevyhýbam sa ani kompozitu na stenu, ale čo som doteraz videla neprišlo mi to úplne tak "drevené" skôr mali taký neprirodzený lesk. Vopred ďakujem za odpovede 🙂
Odpovedať
1
2
A našiel som aj foto, ako to bolo tesne pred tým, ako sa vymenila kuchynská linka...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od henulika:

@zita19 lenze ja som sa nepytala ako to pucovat. …
@henulika uz to tolko nepitvaj. Poradila som ti aj to co ty chces, je na tebe co s tymi informaciami co si dostala spravis. Nam je naozaj uplne jedno co si das do kuchyne, my sme chceli len poradit. Hadam ta nezabilo precitat par riadkov, ktore boli od veci.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zita19:

@henulika uz to tolko nepitvaj. Poradila som ti a…
@zita19 cskala nadsene ovacie aky uzasny prirodny napad, to sa nestalo tak sa uraza.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od henulika:

@kreola dakujem velmi pekne. S tymto som sa este …
@henulika Hmm. To si môžu povedať aj všetci tí ľudia, čo sa ti snažili pomôcť. A vidíš, predsa sa našiel niekto, kto s tebou strácal čas 🙂
Odpovedať
Mám pocit že dosť ľudí odignorovalo otázku v príspevku: "Poprípade do akej alternatívy mám ísť čo sa týka odolnosti, údržby, montáže?" Diskusia sa mohla uberať úplne normálnym smerom.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?