Poradíte akú farbu do kuchyne?

Zajtra musim kupit farbu do kuchyne, poradte mi aku farbu mam pouzit? Linku a podlahu a vizualizaciu mam nafotenu v albume. Vobec uz nemam inspiraciu a silu rozhodnut. :-| ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ked Ti mozem poradit, tak jednoznacne teplu farbu, skor zlto-oranzove odtiene, alebo marhulovu x-)
Odpovedať
no prave ze uz dve izby su take a uz y sa mi smiali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak nic ine ti nezostane.....len biela :-D
Odpovedať
a čo tak jemne vanilkovo krémovú alebo jemnučkú tmavotyrkysovú? to len podľa vizualizácie kuchyne, neviem, ako je to prepojené s obývačkou alebo tak...
Odpovedať
ale csicsi má pravdu, bielu aspoň ľahko pretrieš opäť bielou od škvŕn pri zabíjaní kapra :-D
Odpovedať
podla feng-suej by mala byt v kuchyni cervena, ja by som ju ale zjemnila asi kremovou nejaku peknu kombinaciu...cervena iba jedna stena, alebo iba cast...dobre to vyzera aj v malych kuchyniach
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som za cervenu, navodi aktivnu energiu a rychlejsie ti to pojde s varenim :) Aspon ja to tak planujem, lebo mam ppocit, ze cely den som iba v kuchyni..
Odpovedať
mne by asi dlhodobo pozeraná červená liezla na nervy... ale to je asi len mojou pravosmernou orientáciou...
Odpovedať
uuuf cervena divcata ??? uf to nie je ostreee? No teda neviem, jedine co ma napada je fialkova . ervena to je podla FS?
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa červená veľmi páči..no volila by som takú tehlovočervenú..tá sa mi páči v kombinácii s tmavým drevom či doplnkami - kľudne i k tej tmavej zástene čo máte v návrhu..
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, aku velku mas tu kuchynu, no k tmavej podlahe, tmavej pracovnej doske a tmavej zastene by som asi dalsiu tmavu farbu na stenu uz nedavala... a uz vobec nie na vsetky steny =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som volila teplú citrónovožltú alebo zeleno-žltú, ak si netrúfaš, tak aj vanilkovo žltá by bola krásna a príjemne by preteplila priestor
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja by som dala svetlunko hnedú, farba ako latte, kapučíno, ladilo by ti s prac. doskou, farba to nie je vtieravá a rušivá, pôsobí veľmi harmonicky, záleží ale aj na tom aké máš dvierka - vyzerá, že pomerne svetlé. Žltej, oranžovej, marhulovej by som sa fakt vyhla. ;-)
Odpovedať
ahojte dakujem za odpovede, nakoniec som volila prirodnu zelenu nie kriklavu lebo z kuchyne bude velka terasa s dverami do zahrady tak trochu prirody pri vstupe aj do modernej kuchyne...zajtra hadam natrete tak nafotim co som vybrala ;-) ;-) ;-) Ono je to tazke vyberat ked nemate nejake vzdelanie o farbach a nikdy ste tam nebyvali. Ono asi az casom najdeme tie spravne farby a zariadenie ked tam budeme chvilku aj zit ;-) Ale som za jemne odtiene tych farebnych kriklavejsich som bola nasytena z bytu uz nikdy to nechcem ;-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Profilova fotka
prosim vas poradte aj mne aku farbu do kuchyne mam ju spojenu s obyvackou a je tam terasa,,,.rozmyslam asi nad kremovou bledunkou kedze aj kuchyna je do hneda tmave korpusy a obyvacka skoro wenge ?? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirkamilos bielu.
Odpovedať
Profilova fotka
@zla_erika aj obyvacku??tu som tiez chcela kremovou jednu stenu a dve steny bielou
Odpovedať
Profilova fotka
@mirkamilos bielou sa neda nic pokazit.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?