Nerezový drez a kompaktná doska Fundermax

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, má niekto nerezový drez osadený zospodu, napriklad na pracovnej doske FUNDERMAX? dakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
parada dakujem, budeme bojovat ...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@kreola ako ste prosim spokojni s bielou pracovnou doskou Fundermax? Dakujem za odpoved
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@kreola @qeszi_sk Zdravím Vás, môžem sa prosím spýtať na kuchynskú dosku? Tiež máme bielu Fundermax (s bielym jadrom), čistila som ju s tým jemným Cifom a zostali na nej akoby fľaky resp. vyšúchané miesta...nemáte s tým skúsenosť? Prípadne ako čistíte tieto dosky vy? Ďakujem za každú radu 🙂 Katarína
Odpovedať
Profilova fotka
@katinkal Já používám jen jar a houbicku, deska je pořád krásná...
Odpovedať
@katinkal ja podobne ako qeszi 🙂 len handricku, najcastejsie nejaku svedsku utierku. Ale stane sa, ze niekedy musim pouzit aj hubku na riad.. ale nezda sa mi, ze by na doske zostali flaky.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Ahojte, znova otvaram tuto diskusiu, je tu niekto kto si riesil pracovnu dosku z fundermaxu svojpomocne? V JafHolz maju konfigurator pracovnych dosiek kde sa da zadat aj pracovna doska do L, aj s vyzermi a opracovanim hran, ked som vsak zadal dopyt tak mi volali naspat ze na SK to vedia len naformatovat (t.z. narezat), CNC masinu ktora by vedela spravit aj vyrezy a upravit hrany maju len na Morave. Posielal osm dopyt aj do TWD, tam mi to sice spravit vedia ale maju dost velku prirazku na materiali, skoro dvojnasobnu cenu. Este pripajam nakres toho co potrebujem vyrobit
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od nameless_one:

Ahojte, znova otvaram tuto diskusiu, je tu niekt…
@nameless_one Riešil som svojpomocne na vonkajšiu kuchyńu. konkrétne som bral túto doskuhttps://www.jafholz.sk/hladanie?ac=1&q=Kompaktn%C3%A1+pracovn%C3%A1+doska+Fundermax+Exterior+0428+NN%2FNW+Cave%2C+%C4%8Dierne+jadro Čo sa výrezov týka na drez a varnú dosku rezal som ich sám s ponornou pílou na lište s kotúčom na drevo. Pred samotným rezom som v rohoch výrezov odvrtal diery a potom už rezal od diery po dieru. Išlo to pomalšie a dosť prachu ale krásne a presne sa to nakonie podarilo. Hrany som len mierne odihlil ale nerobil som úkos a ani oblúk lebo vnútro dosky má inú textúru a mierne inú farbu ako povrch a nepáčilo sa mi to zfrézované (skúšal som na kúsku z výrezu na drez).
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od treborztv:

@nameless_one Riešil som svojpomocne na vonkajšiu…
@treborztv dik za info, no ja by som to potreboval spravit niekde s vodnym lucom, alebo este lepsie s CNC frezou pretoze tam chcem dat drez montovany zospodu a chcem aj pohladove hrany dat frezovat bud do obluku alebo aspon take fazety. A idealne aj ten spoj pracovnych dosiek co bude linka do L tak by som chcel dat spravit na CNC + frezovanie pre spojovacie kovanie
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od kreola:

@sgi320 Vies co nic take nepozorujem. Mame vsetky…
@kreola dobrý deň, prosím vás vám sa neposkriabal ešte fundermax ako pracovná doska ?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sgi320:

@kreola tak, ci onak, musim kupit 2 compact dosky…
@sgi320 dobrý deň, prosím vás mate pracovnú dosku kompakt fundermax ciernu ?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od tinad:

@kreola dobrý deň, prosím vás vám sa neposkriaba…
@tinad Zdravim, mame tam asi 3 skrabance... este ked bola uplne nova kuchyna, tak muz vrtakom na vrtacke urobil ryhu a ostatne.. tak smykol sa noz.. ale inac nemame ziadne vacsie skrabance. Dosku pouzivame cca 5 rokov
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od tinad:

@sgi320 dobrý deň, prosím vás mate pracovnú dosku…
@tinad ja mám čiernu 3 roky, mám 0 škrabancov
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od tinad:

@sgi320 dobrý deň, prosím vás mate pracovnú dosku…
@tinad dobry vecer, priznam sa, ze si vyrobcu uz nepamatam, ale skusim pohladat, co sa tyka farby, tak je taka antracitova, s nie uplne hladkym povrchom, je tam jemny relief, pohladam a napisem presny model #edit: nasiel som, viac info na obrazku
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?