Mikrovlnná a teplovzdušná rúra v jednom

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
teraz som si všimla na stránkach IKEA, že niečo také existuje, neviete o tom nikto niečo? čo to presne je, nejaké pre a proti.
Odpovedať
1
2
kamoska ma siemens normalnu velku elektricku ruru a mw. Pecie velke pekace - masisko u nich musi byt, jej muz je totoal masovy a aj mw funguje normalne ako mw. Ma ju uz 11rokov az na jeden odlomeny cuplik fici v pohode, dokonca ma super vysuv ze vysunie komplet dvierka naktorych su upevnene plechy, teraz uz su take ruri na trhu,ale pred casom som to obdivovala.
Odpovedať
no mne bohate staci, aby tam vosli dva plechy a nejvecsie , co doma na pecenie mam, je obycajny rimsky hrniec... a take tie zapekacie misky z Ikei, tie tam tiez musia vojst... stale si hovorim, ze mam malu kuchynu, malu trubu, vsetko male, ale ja tomu vareniu fakt velmi neublizujem... cez tyzden skoro vobec nevarim, a kazdy druhy vikend sme niekde prec:-)
Odpovedať
@kristi asi som to nejak nepostrehla, ty mas aku?
Odpovedať
Profilova fotka
@evercila tuto http://www.levneelektro.com/p15162-ve...
Odpovedať
@kristi tak super, ze si spokojna, ta "moja" ma rovnaky objem :-) tak snad nebudem lutovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evercila myslim, ze urcite nebudes, hlavne ta uspora mista a jednoho skoro zbytecneho spotrebice je super
Odpovedať
Ahoj, mám kombinaci od Siemensu HB 86E560, je menší než normální trouba, ale v pohodě se tam všechno vejde, takže doporučuji ;-)
Odpovedať
@aussie83 dakujem krasne, presne to som chcela pocut:-) kristi, tiez si myslim, a vstavane mikrovlnky su drahe jak slak...
Odpovedať
Také mám kombinovanou malou Miele, vejdou se do ní tři plechy, celou krůtu bych tam nedala, ale na kuře je tam místa dost.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojky skusali ste v tom piect aj kolace? ako dlho sa piekli dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@aussie83 jé, to jsi mě potěšila. Taky má objednanou od Siemensu kompakt troubu s mw. Dlouho jsem to řešila, tak doufám, že budu spokojená.
Odpovedať
Ja docela uvazuju o te Samsung a mit ji tedy jako jedinou troubu, mix klasicke trouby a MW, jen me prijde trosku zvlastni, ze je o dost levnejsi nez ty ostatni kombinace, myslite, ze neni duvod se bat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
nejake novsie typy a skusenosti?
Odpovedať
siemens HB86E560 alebo bosch HBC 84E653 ma niekto?
Odpovedať
@luciferova tiež som uvažovala nad touto kombináciou, no napokon som sa rozhodla pre klasickú teplovzdušnú rúru a osobitne mikrovlnku + parnú rúru v jednom...
Odpovedať
@marianka_21 dakujem, ze si sa ozvala. A preco si sa tak rozhodla?
Odpovedať
@luciferova klasickú rúru využívam bežne, parnú v terajšom byte nemám do nového by som ju však chcela, keďže ja mikrovlnku nepoužívam vôbec a môj manžel radšej uhynie hladom akoby si jedlo ohrial sám je nám zbytočná, no dcéra si v nej ohrieva jedlo, takže mikrovlnku máme len pre dcéru. Zdalo sa mi zbytočné kupovať 3 spotrebiče a kombináciu 3v1 som nenašla :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
obnovím tohle téma, zanedlouho se mě bude týkat nová kuchyň, takže řeším spotřebiče a zaujala mě kombinace mikrovlnky s troubou, pročetla jsem tady těch pár příspěvků, takže jestli jsem dobře pochopila, tak kombinace trouby s mikrovlným ohřevem ano, ale kombinace mikrovlnky s horkým vzduchem ne, že??? našla jsem tyhle dvě, jedna by měla být dokonce parní, nemáte je někdo, zkušenosti, rady, tipy...co vůbec parní trouba??? je to super věc? mám zkušenost jen s parním hrncem a jako dobrý, ale že bych nepoužívala nic jinýho se říct nedá... mikrovlnka se u nás používá jen na sem tam ohřev věcí pro dceru, polívku apod. ohřívám normálně na sporáku, na starém bytě jsme mw ani neměli a přežili jsme v pohodě, takže podstatná je hlavně trouba, a když bude mít možnost mw ohřevu přijde mi to jako super...jen se bojím jedné věci, že budu péct dejme tomu to kuře a najednou budu potřebovat něco ohřát v mw a jsem v pasti :-D plaším zbytečně??? místo v kuchyni budu mít i na mw a troubu zvlášť, ale mw samotné jsou drahé jak šlak a na to naše občasné ohřívání mě ta cena celkem štve, tak proto jsem začla hledat tyhle kombinace... http://www.elektrocb.cz/vestavne-spot... tohle by měla být normoš trouba s mw ohřevem, ten objem 35l je teda na běžné vaření dostačující jo? strčím tam klasický plech s bublaninou, bábovku, koláčovou/dortovou formu, pekáč s kuřetem nebo klasickou zapékací hranatou mísu apod.? a tohle by měla být i parní http://www.elektrocb.cz/vestavne-spot... budu ráda za jakékoli postřehy...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@ivett ahoj, já mám siemens kompaktní tuto http://www.znackove-spotrebice.cz/kom... - taky s mikrovlnkou, jsem nadmíru spokojená, fakt bych neměnila, ale teda tato má 42 l - těch 35 l je dle mého málo - upozorňoval mě na to i "kuchyňář", že pod těch 40 l a´t nekupuju...tady do této se dají dát v pohodě dva plechy nad sebe (normální velikosti) - ona je vlastně menší (oproti normální troubě) jen co se výšky týče, jinak hloubka a asi i šířka je stejná ;-)
Odpovedať
@dedulka díky moc za tip, mrknu na to ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
ahojte mamicky a nemamicky, nema niekto na predaj teplovzdusnu ruru taku malu ako mikrovlnka alebo aj hrniec taky sklenenny??surne potrebujem diky
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
tato tema ma velmi potesila :) doteraz som pocula len o MW s funkciou pecenia, ale o rure s MW v jednom nie :) toto bude riesenie do buducna aj pre mna kedze planujem malinky byt kde nebude miesta nazvys :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
obnovujem tuto temu :) nakllo by som rada prispela s mojou skusenostou ;-) mam ruru SAMSUNG FQ215 G001 a mozem povedat , zesom maximalne spokojna . Ak by ma do buducna ktokolvek prehovaral,ze to nie je dobra volba mat ruru a mikrovnku v jednom HNED HO VYVEDIEM Z OMYLU :-) takze ak z vas niekto o tom rozmysla , kludne bez vahania ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiež pridám svoj názor. Ja mám trojkombináciu mikrovlnka - teplovzdušná rúra - gril. A nemôžem na túto kombiníciu povedať žiadne negatíva. V podstate využívam na cca 80% funkciu teplovzdušná rúra a občas mikrovlnku. Gril som tuším za 3 roky použil maximálne dvakrát. :-)
Odpovedať
Aku ruru s 3kombinaciou vybrat? Riesime, ze by sme nedali mikrovlnku samostatne ale kupili v jednej kombinacii. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@matusa4b8 mam Siemens HB86P582 trouba / m.t (nevim jestli ji maji jeste v nabidce) - spokojenost i když mikrovlnku použiju tak 1 za rok, protože jidlo ohřívám v parní troube Miele
Odpovedať
Profilova fotka
prispejem so svojou skusenostou aj ja.. riesenie mikrovlnka a teplovzdusna je super, ze setri miesto. negativa by som videla v tom, ze napr. ked peciete babovku, nemozte si prihriat ryzu. Dalsia vec- rozmermi su mensie takze piect maso a zemiaky zaroven je narocne, ak nie nemozne...
Odpovedať
Profilova fotka
@dizajnerky proto mam páru :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Já mám nerez mikrovlnku s horkovzduchem, už ji mám teď v dubnu 20 ( ! ) let, je to zn. Panasonic - a peču v ní bez problémů......jsem zvědavá, jak mi ještě holka vydrží ;-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?