Máte skúsenosti s kuchyňami Decodom?

Zobraz úvodný príspevok
mate nekdo zkusenost s touto firmou?
Odpovedať
1
29
30
Profilova fotka
@mrqua ako myslite dodat?dodaju Vam ju domov a montaz je jednochucha nakolko skrinky su takmer poskladane. Nedostanete len dosky. To je vela ludi prekvapenych.
Odpovedať
@luctom ja mám s decodomom presne túto istú skúsenosť, najprv cena cca 4400,tiež U, to ma skoro prekotilo, ale potom začal s akciami, ja som mala 38% ale + pracovná doska zadarmo a + jedna doska rozmerov 160/90 grátis + je v tom osvetlenie prac. dosky po celej dĺžke a nejaké šuflíkové vybavenie, akurát smetiakový systém bol strašne drahý tak som ho zrušila.... síce sme so stavbou pozadu a ešte čaká v garáži na zmontovanie, ale príde mi ju zmontovať priamo pán z firmy (súkromne) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zojaja uz som sa aj bala, ze ma hned dakto zacne sfukovat 🙈tak som rada, ze nie som sama nadsena😄 Tak este aj podsvietenie mate? super! Mam sa na co tesit tak za rocik, ked budeme vyberat do domu, uz teraz chodim do obchodu obzerat nove dekory. Ja urcite nevymenim znacku :-) ps.ten smetiak system sme ani my nedali, to som pozabudla napisat. Uvidim ako do domu trosku mi to chyba, lebo ja vsetko triedim (napriek tomu, ze mi vsetci hovoria, ze to robim nadarmo) . Drzim palce nech cim skor dokoncite a sa zabyvate!! 🤞🤗☘
Odpovedať
Profilova fotka
@luctom Necitala si odkaz. Dodanie do Talianska 900km.. Uz namontovana.. Treba ale sikovneho stolara. Skrinky su sice niektore zmontovane, ale treba vyrezavat diery na dres a varnu platnu, nieco prisposobit, prerobit atd..
Odpovedať
Profilova fotka
@mrqua ano to treba vyrezat, ale to je kmitkou raz dva , lebo ten otvor musi byt presny ale nie na cm takze to by ste tam zvladli vpohode ...to do talianska som veru prehliadla :( keby si skusila nejaku spwdicnu prepravu? snad to doladite cim skor, drzim prsty 🤞
Odpovedať
@luctom ďakujem, držím aj ja vám palce, lebo ja som už s nervami na konci :-p ale snáď v lete úspešne dobojujeme.... ja šuflík na smetiak mám, len som nechcela tie drahé nádoby, lebo také isté som našla v IKEA, rôzne veľkosti, tak že čo sa týka vnútorného vybavenia šuflíkov a šatníkov idem tam nakupovať....
Odpovedať
Profilova fotka
@zojaja presne takto to planujem aj ja vyspekulovat nejak s tymi kosmi 🤣 nam celkom ok nacenili ten predel na pribor, lebo pred tymi 2mi rokmi som ani v ikei nenasla taketo, ake nam dali, ale veru neviem kolko to bolo €. Satnik aj ja tam planujem, alw skusim dat aj takemu volnocasovemu stolarovi lacnejsiemu. Ja sa len modlim, aby nam ta akcia na kuchynu vysla +- v obdobi, ked sa budeme blizit k finisu, nie ze na kuchynu budeme cakat rok 😂 musim to sledovat. A uz sa tesim na stadiou v akom ste vy, nase nervy sa este len zacinaju startovat 😂
Odpovedať
Profilova fotka
@luctom kuchyna decodom objednana 23.12, "-40%" namontovana priamo decodomom vcera.. sice to uz trochu hrotili, ze skladne, ale je to moja tretia kuchyna od nich, okrem toho bola aj obyvacka, jedalen, chodba, vsetko natocene na jednom zakaznickom konte, tak sa slobodne rozhodli skladne nefakturovat :-) kuchyna inak krasna a vzdy bez problemov.. chcem tym len povedat, ze s terminmi sa da u nich pracovat ;-) drzim palec
Odpovedať
Profilova fotka
@bosmi super aj som si myslela :-) my tiez mame toho viac... aj gauc, lenosku, dokonca aj postel. vsetko spokojnost :-) Inak v tej dobe nasa postel cez zbameho zlavu nas kozenkova s vyklopnymi rostami za 295 eur (bezne 345-399 eur) ta ista od nich v Kike 540 v akcii 🙈☠
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@bosmi Chceš tým povedať, že čakacia doba bola od konca decembra doteraz? Alebo to bol zámer?
Odpovedať
Profilova fotka
@mindy112 prispevok bol z 18.05 ;) a smeroval k tomu, ze sa to da od objednavky v akcii natahovat aj cca 4-5 mesiacov.. aj ked ku koncu to uz hrotili s fakturaciou skladneho.. Ale ked zacali s tymto argumentom, slusne som im odporucil, nech si pozru moju zakaznicku historiu, okrem komplet obyvacky, spalne a chodby to bola moja tretia u nich objednana kuchyna a ak by skutocne poslali fakturu za skladne - tak aj posledna :) faktura za skladne neprisla, kuchyna je uz na dome poskladana a pekna :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja uz 10 tyzden cakam na kuchynu od nich a stale nic.
Odpovedať
@bosmi Prepáč, ja som robila viacero vecí naraz a preto som úplne zle sformulovala otázku. Pôvodne som tým myslela termín od objednávky t.j. 23.12. do 18.5.( neviem prečo som napísala slovo doteraz :-x ), tak ako to bolo napísané v tvojom príspevku, akurát mi uniklo, že u teba to bol zámer, nie chyba v dodacej lehote ;-)
Odpovedať
@tomcok My tiež čakáme už 10 týždeň. Hold, čerpajú dovolenky a mali nejaké zmeny vo výrobe či čo...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@mindy112 my máme opačný problém. Kuchyňa hotová a dom ešte nie 😔 neviem ako to poriesime, ako dlho budú ochotní uskladniť nám ju. Potrebujeme mesiac.
Odpovedať
@gurags Skús tam zavolať, myslím že sa s nimi bude dať dohodnúť.
Odpovedať
@mindy112 áno, riešime to. V pondelok budeme múdrejší. Ďakujem
Odpovedať
@gurags uskladnenia za príplatok...my sme ju mali doma. Prerábali izbu za izbou a stále ju niekde presúvali.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Decodom TT: bola chyba v projekte ktoru nam pripravili, montaznici povedali ze nie je mozne namontovat spotrebic na take miesto ako bolo navrhnute. nakoniec sme este raz museli zavolat elektrikara na vlastne naklady aby prehodil kabel, nech vieme namontovat spotrebic. Stanovisko Decodom k tomu ze spravili chybu a extra naklad pre nas: dostaneme nejake body na ich karticku a mozeme to minut v ich predajni :) ze dakujem pekne, takze usetria na DPH, samozrejme ze v tej sume nic nekupis takze budes musiet minut viac cize nakoniec budu ich chybou este v pluse. toto je pristup ala slovensky podnikatel. zakaznik je nic hned ako zaplati fakturu. Aftersales: ked uz mate kuchynu a chcete nieco dalsie, reakcne casy a odpovede sa natiahnu. Uz predali drahu kuchynu, nemaju taku motivaciu riesit vase dalsie poziadavky - sice vsade papagajuju ze zalezi na klientoch ale len vtedy, ak chcete minut viac penazi. Ked ste ich minuli, uz nie sta tak dolezity. Pripravte sa na to, ze ked potrebujete napr dalsi doplnok do kuchyne ktory uz nestoji 1000ky eur, budete sa doprosovat a telefonovat aby vam vobec odpovedali, aby vobec pripravili cenovu ponuku .. cize vy platite im a este sa doprosujete aby ste mohli zaplatit aby ste dostali co chcete kupit v ICH predajni. Je to jednoducho absurdne .. Povodne som toto nechcel nikam pisat ale teraz ma uz tak nahnevali ze zase ich musim znova nahanat, ze davam na vedomie aj ostatnym. Nech sa dari a stastnu ruku pri vybere dodavatela.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Viete niekto bližšie, že ako často mávajú v Decodome tie výrazné zľavy na kuchyne? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@baskaj my sme riesili kuchynu minuly rok pred vianocami a viem ze zlava bola ozaj vyrazna, a vtedy to trvalo do konca decembra.
Odpovedať
Mne pride ze raz za stvrt roka isto. My sme tiez uz objednali a planujeme montovat v lete.
Odpovedať
1
29
30
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?