Máte skúsenosti s kuchyňami Dan kuchen?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
mate skusenosti s Dan kuchen?
Odpovedať
1
2
@laso my mame zalohu zaplatenu u Dankuchen..uz len to doklepnut....nevieme sa rozhodnut pre tu zastenu a dosku....ale tiez mame bielu vysoky lesk...uz len to zkombinovat...:) Ikea ma uplne iny material s foliami ako Dan...preto tie ceny...aj vysuvy..vsetko...:)
Odpovedať
@kapa34 no DanKuchen je ista zaruka kvality. my s nou ficime uz 4 roky a absolutne ziaden problem, folia sa nikde neodlepuje, vsetky dvierka doliehaju ako maju... "hocijaky" stolarik urcite nespravi taku kuchynu. musi to byt naozaj dobry stolar, ktory je vacsinou zial aj drahsi... @pedrita DanKuchen ma vysuvy Blum, a detto tie iste ma aj IKEA. Co som pozerala kuchyne v IKEA, tak tie hrany su inak riesene ako u DanKuchen, ale skusenost co sa tyka odolnosti nemam. Myslim vsak, ze kvalita je porovnatelna, a IKEA je obchod k svojim zakaznikom a s reklamaciami nie je ziaden problem, keby daco. Pomer "cena vs. vykon" ma IKEA lepsi vdaka neporovnatelne nizsej cene...
Odpovedať
@madein1974 DanKuchen ti nacenili 27 tisic E? No pekne :-D Kokso... A to este nepatria k tym najdrahsim studiam...
Odpovedať
Profilova fotka
@anairda presne tak. A v podstate ani nemali dekor ktory by sa nam pacil. Ale aj tak sme dali nacenit a len som som si utvrdil to co som tusil...
Odpovedať
Profilova fotka
@laso mne osobne netreba kuchynu,ktora mi vydrzi 50 rokov..ci kolko slubuju vyrobcovia,ze sa dozije tá kuch.linka??? :-D ja som zena,ktora kraca s dobou a trendom,ak sa mi nebude pacit tato moja, po 10 rokoch si ju vymenim za modernejsiu a krajsiu,ale nepotrebujem mat dnes za kazdu cenu drahu aj ked sice kvalitnu Dankuchen ;-) radsej si kupim kazdych 10 rokov novu linku, ktora mi bude rovnako dobre sluzit, aj ked mozno nie tak dlho ako prave Dankuchen:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anairda mam rada kvalitne veci,ale nie zbytocne predrazene,radsej si zaplatim toho sikovneho stolara 8-) ako spominam vyssie v prispevku x-)
Odpovedať
@kapa34 Nas ten sikovny stolar vyssiel drahsie ako Dankuchen...preto sme sa rozhodli prave pre nich...
Odpovedať
Profilova fotka
@pedrita kazdy podla moznosti a financii :-)
Odpovedať
@kapa34 ved to..jasne ze by sa dala kupit aj lacnejsia kuchyna ako u Dan...ale musela by som ubrat z narokov... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nezabudni na spodne /skrite/ sufliky ;-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?