Kuchynská linka z Poľska

Prosím vás, nejaký typ na kuchynskú linku z Poľska za dobrú cenu a kvalitu? Ak by ste mali aj fotky z realizácie u vás doma, tak by potešili. Vďaka
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od roni1704:

Prosím vás, nejaký typ na kuchynskú linku z Poľsk…
@roni1704 ... a prečo z PL? Pred pár dňami som sa z tamadiaľ vrátil a konštatujem, že u nich všetko išlo rapídne hore. Už len málo komodít nájdeš v dobrej, resp. aspoň v prijateľnej cene. A častokrát podobný výrobok, čo je u nich lacnejší, ak sa pozrieš na ňho detailnejšie, zistíš, že ono v podstate to ani nie je to isté čo u nás (kvalitou materiálu, prevedením prác a pod.)... Nie žeby som teraz chcel byť nejakým extra lokálpatriotom a preferoval slepo iba naše tuzemské veci, pri nákupoch v PL musíš byť značne opatrná a mať prehľad. Myslím si, že napr. pri veľkých letných zľavových akciách našich veľkých výrobcov kuchýň kúpiš lepšie než tam...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@roni1704 ... a prečo z PL? Pred pár dňami som s…
@petersd Veď práve, podľa mňa už dlhšie neplatí to, že v Poľsku sa dá zohnať všetko lacnejšie ako u nás. Plus ešte keď je to niečo väčšie, že keď to ideš objednávať, tak aj to poštovné vie byť dosť vysoké.
Odpovedať
Neviem aku kuchyňu plánuješ ,niečo na mieru? Mne kamarát odporučil poliaka čo robil aj jemu kuchyňu a bol spokojný a tvrdil že aj o dosť lacnejší ako čo porovnal cenu u majstrov v okolí( Prievidza), bol aj u mňa nacenil, ale ja som si ju nakoniec robil sám s bratrancom ktorý má na to stroje ,takze ušetrím zo 2000 € ,ale aj sa narobím:-)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@roni1704 ... a prečo z PL? Pred pár dňami som s…
@petersd ďakujem za radu, bohužiaľ ma tlačí rozpočet, ale ak sú už porovnatelní s našimi výrobcami, mám o čom premýšľať
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od marianna_1:

@petersd Veď práve, podľa mňa už dlhšie neplatí t…
@marianna_1 dík
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od chozze69:

Neviem aku kuchyňu plánuješ ,niečo na mieru? Mne …
@chozze69 určite na mieru, bohužiaľ by som chcela veľa muziky za málo peňazí 😁 vďaka za radu
Odpovedať
Neviem či by som išiel do kuchyne z Polska. Nemôžem povedať že nie sú kvalitné, určite sa nájde dobrý výrobca. Ale môžem potvrdiť že u nás bývajú fakt dobré akcie na kuchyňe keď sú zľavy. A možno aj ohľadom prípadnej reklamácie by som bol asi radšej keby to bolo niekde z okolia.
Odpovedať
netvrdim, ze su kvalitovo horsie ako tie nase, ale asi by som sa tiez obavala pripadnej reklamacie, ci by boli proste ochotni daco vyreklamovat, ak by sa vyskytol nejaky problem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam od polskych majstrov na mieru a velka spokojnosť. Cena takmer o polovicu mensia nez to co mi nacenovali tu na sk. Siel som na odporucanie a poznam ich robotu. Nelutujem.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od chozze69:

Neviem aku kuchyňu plánuješ ,niečo na mieru? Mne …
@chozze69 Na to, aby niekto zhodnotil a POROVNAL kvalitu vyrobeného nábytku treba mať isté znalosti o nabytkarských technológiách a materiáloch. Nestačí mať iba schodených pár predajní, mať zozbieranú igelitku prospektov... či porovnávať ceny na bm linky.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@chozze69 Na to, aby niekto zhodnotil a POROVNAL…
@petersd ,dajake znalosti mám ale nie som stolár ale strojár ,čo je niekedy na škodu lebo pri murarcine sa neviem prepnúť na stavbárskej miery😁 neviem presne či tých poliakov hanis alebo chvalis, ale ja si myslím že aj poliak tam dokáže použiť najkvalitnejsie kovanie a materiály ,ale to už bude za inú cenu a to od poliakov predsa nechceme 😁
Odpovedať
Profilova fotka
Skuste si pozriet aj Kondela eshop popripade ak mate niekde v okoli predajnu :) Pomer cena kvalita je uplne na mieste :)
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od roni1704:

Prosím vás, nejaký typ na kuchynskú linku z Poľsk…
@roni1704 ja si pojdem davat robit linku poliakovi, robil nabytky na mieru uz viacerym clenom rodiny a vsetci su spokojny. Dala som si nacenit aj u nas a bola by o 3000 drahsia ako od poliaka.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od roberto18:

Ja mam od polskych majstrov na mieru a velka spok…
@roberto18 Dobrý deň, prosím Vás dali by ste mi kontakt na firmu? Ďakujem
Odpovedať
Nam robili títo http://oskar-meble.com.pl/pl/ . Kuchyňu síce nie, iba chodbu. Práca pekná, všetko vyzerá kvalitne. Robia aj kuchyne. Len neviem ako sú na tom s návrhmi. My sme mali pripravený výkres, takže s tým robotu nemali žiadnu, len si presne pomerali miestnosť a dali aj nejaké rady na vylepšenie. Chlapík vie aj celkom po slovensky.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od ralf364:

Nam robili títo http://oskar-meble.com.pl/pl/ . K…
@ralf364 Aj mne robili kuchynu, ale potom som zistil že skrinky sa náramne prodobajú na tie z Ikei.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od roni1704:

Prosím vás, nejaký typ na kuchynskú linku z Poľsk…
@roni1704 Ja som isla do Sika. O par tyzdnou pridu montovat. Dali mi uzasnu zlavu ,viac ako 5000e. A ich pracu poznam,moja rodina tam pracuje uz dlhe roky v CR.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?