Koľko vás vyšli obkladačky do kúpeľne?

Ahoj všetci,ktori už mate hotovu kupelnu ,kolko EUR Vas vyšli obkladačky do kupelne,dakujem pekne za odpovede.
Odpovedať
veeeeeľa :-D ved to záleží od m2, cena obkladačiek je tiež rôzna :-N U nás 16 tis.€
Odpovedať
Profilova fotka
16 tis.€? len kachlicky? to mate v celom baraku?
Odpovedať
Profilova fotka
martina: :-. :-. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
no nas asi tiez tak veru. ako martiaema, ved si to zrataj, u nas to bolo: obklad 500sk*20m2=10 000sk, plus bombatka asi 50ks*60sk=3000, dlazba 10m2*500=5000, a nejake listely a obklady s insertom /motivom/ cca 3000sk. to je dokopy cca 21 000. a to mame kupelnu cca 8m2. a obklad bol paradyz, taky standartny.
Odpovedať
Profilova fotka
no a este tam nemam lepidlo, sparovacku, hydroizolacnu hmotu a cenu prace.
Odpovedať
Profilova fotka
aha martinema tam ma eur ... :-D no tak to je ozaj dost. ale ak maju cojaviem 3 kupelne a kupovali nadstandartny obklad tak to mozne je asi :-)
Odpovedať
soráč, sekla som sa -1600€ :-N My sme kupovali ešte za koruny tak furt neviem prerátavať 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nas cca 470 eur do dvoch kupelni, kupovali sme pred par mesiacmi v Kerku. To je vlastne cena aj za dlazbu + obklady. Este budeme kupovat obkladacky do kuchyne a dlazbu do obyvacky pred krb, pojdeme zase do Kerka.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, podla mna sa neda takto porovnavat cena kolko koho vysla kupelna. Obkladacky dostat od lacnych v Baumaxe az po dych vyrazajuce ceny cez 100EUR/m2. Nase obkladacky stali asi 40EUR/m2. Samozrejme vsetky dekory, listely atd. sa kupuju na kus a tam je cena o niecom inom. Napr. tie cervene kusy co mame my (rozmer je ale 30x60) stali asi 28EUR/kus. Za pracu komplet aj s materialom (lepidlo, sparovacka, narocne vymeriavanie a osadzanie sklobetonu a murovanie okolitej steny...) sme dali 2500 EUR za 3 kupelne, rozmer kupelni vsak neviem takze vam ta suma asi vela nepovie ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Tak urcite ... kazdy kupuje podla svojho nielen vkusu, ale aj financnych moznosti. My sme si vybrali obklad a dlazbu, ktore sa budu dobre udrziavat, nevidno na nich zaschnute kvapky vody a su prijemnej farby, nadcasove. Nie je to ziadny modny hit, ale nieco, na co sa dufam, bude dat pozerat aj o 10 rokov a nebude to okukane.
Odpovedať
Dievčata dakujem za Vaše prispevky,tuto temu som začala skrz toho,že som si dala vypracovat cenovu ponuku na obklad Zebrano od Opocna a cena ,ktoru mi vyratali som nevedela posudit či je to vela alebo malo,alebo je to taky standard a bolo to za skoro 7m2 870 EUR,je to samozrejme aj s dlažbou a listelami.
Odpovedať
majcik a aku farbu mate a znacku, druh. ja by som chcela ako pises ty. nadcasovu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Vralen - da sa Ti toto otvorit? http://www.kerko.sk/docs/KerkoObjectL... My sme v Kerku chytili este aj 15% zlavu, mali akciu. este stale im to tam svieti na stranke, ale neviem ,ci je to tak ozaj
Odpovedať
no ale tam je viacero obkladov
Odpovedať
Profilova fotka
OK, tak my mame tie vrchne - NIRIS - tie prve dva riadky, prvy stvorec je dlazba. Pacili sa nam aj z rady PESCA. Este som chcela aj tie zelene - trosku dole, ked sa posunies, budu tak napravo - EDEN, ale predavajuca nam povedala, ze tie by sa uz trosku tazsie udrziavali, resp. ze nie su prave najvhodnejsie do sprchovacieho kuta, bolo by ich treba castejsie utierat. V reali tie obkladacky vyzeraju trochu inac, asi trochu bledsie, treba vidiet.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?