Kde kúpime jedálenský servis?

Ahojte, potrebujeme novú jedálenskú súpravu riadu (taniere - hlboké, dezertné, plytké, nejaké servírovacie misy, misky na šaláty/kompóty). To je asi jedna z mála vecí, čo sme nedostali ako svadobný dar :-D Kde a za koľko sa dajú kúpiť celé súpravy? Potrebujeme súpravu vhodnú do umývačky a aj do mikrovlnky.
Odpovedať
Ikea ;-). http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/cat... Osobná skúsenosť - do umývačky, aj mikrovlnky sú super
Odpovedať
katrin podla toho co by si chcela ty. su vseliake supravy okruhle hranate take onake makove. farebne biele s potlacpou a bez. teraz myslim ze su uz skoro vsetky vhodne do umyvacky a mikro. skus ikea kika asko pripadne dake obchodiky mensie. na nete je toho tiez dost.
Odpovedať
baby, ikea nie.... :-x (nemam dobru skusenost s riadom z IKEA) Ak mate linky na "dake mensie obchodiky", tak sup sem.. Dik
Odpovedať
Aby som to upresnila: - nie bielu alebo hnedu supravu typu Luminarc - nie IKEA - minimálne súprava pre 6 ľudí, ak bude pre viac, nebudem sa hnevať - nie cibulák, nie kačičky, a pod. - nie hranaté - šálky, podšálky a držiaky na vajíčka tiež nemusím... Asi som trochu náročná, ale čo už...
Odpovedať
katrin poslala som ip. skusenost mam len s prvym linkom mozem odporucit.
Odpovedať
mima, dík, idem to prelustrovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.bytovedoplnky.info/e-shop/... ked nasetrim tak si pojdem sem nakupit :-)
Odpovedať
belle: to su ceny porovnatelne s vilkom a bozkou... to je moj sen... ale su inak aj obrovske a tazke... zatial mam len dva plytke zo serie new wave... katrin: pekny riad je veru problem najst... mne sa vzdy ako na potvoru pacia len tie drahsie supravy... napr. v metre mavaju akciove sety od jedneho vyrobcu, nespomeniem si na meno, su vacsinou biele s nejakym vzorom, ci uz daka aplikacia geometricka alebo vkusny kvet na okraji... nic gycove... s riadom ikea tiez nemam dobre skusenosti, lebo vsetko farebne maju farbene nie farebnu keramiku a velmi rychlo a lahko sa obyju a biele obyte miesta na farebnom tanieri nevyzeraju 2x vkusne... my mame teraz uplne cisto bielu sice hranatu sadu, ale hrany su zaoblene a vynikajuco sa umyvaju...
Odpovedať
mima, prosim Ta, co si mi dala ten prvy link... Da sa tam aj doobjednat nieco alebo to maju len take sady? Napriklad, ze kupim 6+6+6 tanierov a k tomu dokupim misy, servirovacie taniere, prip. hocico, co este budem potrebovat? aquabelle, sharin: potrebujem normalny servis na bezne pouzivanie pre rodinu s dvoma deckami (nie vystavne exemplare, ktore sa davajú do vitriny ;-) :-D ) Sharin, dobre si to napisala s tym riadom z Ikea... rychlo a ľahko sa obiju a je to keramika (nie extra kvalitna)
Odpovedať
Profilova fotka
ved tak som myslela, podla mna sa ma pouzivat kazdy riad, nie ukladat do vitriny, na to su vazicky :-p :-D
Odpovedať
katrin: ono ten drahy servis je drahy aj kvoli znacke ale aj kvoli odolnosti... aj ked je pravda, ze pri detoch by som VB mala asi v spalni pod postelou, aby sa k nemu nedostali :-D a nedopadla by som ako monica z priatelov ked kupila ten drahy servis :-D potom ak najdes cosi za dobry peniaz, tak isto napis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sestra ide kupovat niekde v trencine od firmy, co dodava riady pre hotely, na nakup ale tusim treba zivnostensky list. ked tak googlim, mohla by to byt firma porcela plus inak par postrehov: - treba si rozmysliet, aky riad chcem, aby sa mi po par mesiacoch nezunoval (niekomu nevadi roky sa pozerat na rovnaku vzorku lemujucu jeho hovadziu polievku a snicel so salatom, no podla mna nie je nad cisto biely porcelan :-N ) - zobrat tanier do ruky a rozmysliet si, ci nie je prilis tazky (prave preto nie je nad klasicky porcelan) - zvazit hlbku hlbokych tanierov (pri niektorych dizajnoch, povedzme si to rovno, je to dost zufale, je ine ratat s hlbokym tanierom na polievku a ine ratat s nim iba na cestoviny) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
... niekomu nevadi roky sa pozerat na rovnaku vzorku lemujucu jeho hovadziu polievku a snicel so salatom :-D :-D :-D
Odpovedať
tiez som sa na tom zasmiala :-D kukla som ale ponuku firmy porcela, maju tam odkazy na rozne ine stranky... niektore mi ohlasilo ako zavirene, ale inak obedovy riad mna nezaujal... musim dat ikke za pravdu, ze na bielom riade mi nic neprekaza... jeme na nom uz rok a je to zatial to najlepsie co sme mali... a hlavne vynikne jedlo...
Odpovedať
tiež suhlasím... aj my sme si kupili sadu bieleho riadu a som nadmiernu spokojná :-) najskôr som premyšlala nad vzorom, ale ak chcem riešiť vyzdobu na stole tak sa mi k tomu vzorovemu riadu asi ťažko bude niečo hodiť... aby toho nebolo moc...
Odpovedať
katrin az teraz som nasla ze si sa na nieco pytala vyssie. ano da sa doobjednat. ja som tiez tak objednavala. neviem ale ako je to s takym ze ked je to cela sada. ja som objednavala aj celu sadu a aj take ze po kusoch. ale ak im napises oni odpisu ci sa to da. ja som mala tiez daku speci otazku a v pohode napisali mail. inak mi to doniesol kurier az po dvere :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?