Dlažba do kuchyne

Prosím o radu. Aku dlazbu dat do kuchyne k bielej lesklej linke. Vdaka
Odpovedať
Ked je to len kuchyna tak sivu, na ktorej nevidno kazdu spinku. Ked je to otvoreny interier prispobit farbu zvysku zariadenia
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od benji8605:

Prosím o radu. Aku dlazbu dat do kuchyne k bielej…
@benji8605 my mame bledú, mieša sa tam bleducko béžová so sivou, pozri album. Bledo sivú mame v kupelni a vsetko je na nej vidiet, kazdy vlas🤦‍♀️
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od benji8605:

Prosím o radu. Aku dlazbu dat do kuchyne k bielej…
@benji8605 Zváž použitie dlažby v obytných priestoroch, akými sú napr. kuchyne, obývacie izby, spálne/detské izby,...
Odpovedať
Profilova fotka
ked mas bielu linku, tak mas podla mna neobmedzene moznosti, co mozes vybrat. hlavne, aby to bolo odolne.
Odpovedať
Osobne by som do obytnych miestnosti dlazbu nedaval, pokial nemate domacu zverinu. Mozno je to o zvyku, ale na mna to posobi vzdy studeno a neutulne, papuce v lete atd., subjektivne samozrejme. Ako vidno necistoty zalezi podla mna viac od toho, odkial a ako dopada pocas dna na podlahu svetlo, nez aky dekor/odtien dlazby vyberiete.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kejsix:

Osobne by som do obytnych miestnosti dlazbu nedav…
@kejsix suhlasim, my sme sa tiez rozhodli dlazbu nedat doma nikam. su ine druhy podlahy, ktore su prijemnejsie. ja chodim doma najradsej bosa a ta dlazba nie je ono. aj trebars male deti, ked su a lozia, tak naco zbytocne po chladnom.
Odpovedať
Dali sme ciernu lesklu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zita19:

Ked je to len kuchyna tak sivu, na ktorej nevidno…
@zita19 aj ja budem mat tak, akurat leskly nabytok mat nebudem, iba striekany, dlazbu mam v celom obytnom priestore rovnaku tuto, nevidno na tom spinu:-) Imitacia kamena.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od roxana280:

@zita19 aj ja budem mat tak, akurat leskly nabyt…
@roxana280 pekne to mate.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?