Čo by ste dali na stenu v kuchyni?

Dobrý deň, potrebujem poradiť alebo sa inšpirovať dorobili nám kuchyňu a neviem čo dať ešte na stenu čo je vľavo od okna to prázdne miesto...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od gabika1603:

Dobrý deň, potrebujem poradiť alebo sa inšpirovať…
@gabika1603
Odpovedať
Profilova fotka
Kls to je opacha ved tie horne skrinky po strop uplna zabili priestor. Dal by som tam nieco otvorene ...polica
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@gabika1603
@frantisekca ďakujem za tip 🙂 porozmýšľam
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od wolodymyr:

Kls to je opacha ved tie horne skrinky po strop u…
@wolodymyr každému sa páči niečo iné 😉, chcela som určite využiť priestor až do hora z praktického hľadiska..a ďakujem za tip poličky.uvazujem nad nimi
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od wolodymyr:

Kls to je opacha ved tie horne skrinky po strop u…
@wolodymyr Ked potrebujes ulozny priestor a ina moznost nie je, tak co spravis. Lepsie takto na jednej strane, ako by boli aj na tom volnom priestore a trebars, ze by nebolo az po strop. Aspon z tej jednej strany to tam "dycha".
Odpovedať
no tie hodiny by som tam rozhodne nedaval :-D ale tak to je samozrejme vec vkusu, mne to pride uz take gycove. kazdopadne ta jedna strana mi tak ci tak pride prilis preplnena, druha zase prazdna. to kto vam poradil takto dat?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od markus67:

no tie hodiny by som tam rozhodne nedaval :-D ale…
@markus67 mame nad tým preklad cize tam sa dáko špekulovať nad tyllm nedalo...stolár nám poradil..len keď človek vidí už final tak tam nieco chýba 😏
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od gabika1603:

@markus67 mame nad tým preklad cize tam sa dáko š…
@gabika1603 ja by som potiahla zastenu do hora v bezovej farbe. Trosku by sa to tym vybalancovalo. Zle posobi ta nizka zastena - take nedorobene. Co bude na tej casti linky? Si vyloz na linku vsetko stale co tam bude - kavovar, konvica, stojany, ..... Ked zaplnis linku tak sa ti inak ukaze a skor vyberies co by tam zapasovalo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Nedavaj tam zatial nic, nasilu nehladaj co tam dat. Ked sa zabyvate, nieco najdes.
Odpovedať
Dal by som tam nejaku jednoduchu policku na nejake decentne veci aby sa uzatvoril ten priestor.
Odpovedať
Je to vec vkusu ale ja by som to spojil nad oknom na ten preklad a tiez na tú ľavu stranu vyrezať dosku z toho istého drevodekoru ako máte skrinky + možno poličky. Alebo z toho istého materiálu stenové lamely.
Odpovedať
Profilova fotka
opticky by to mohla vyvazit polica plna kvetin alebo aj dve. Plus dat este nejake kvetiny aj nad okno. Skoda, ze to takto navrhli. Ale radsej pockaj, neries to "na silu" ako napisali. Ked sa zabyvate, mozno zistis, co este potrebujes uskladnit a najdes nejake riesenie, ktore tu nik nespomenul ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od imarek:

@wolodymyr Ked potrebujes ulozny priestor a ina m…
@imarek staci nemat kopu zbytocnosti 😅
Odpovedať
tiez mam takuto U-ckovu kuchynu s oknom, dali sme tam police, myslim 3, ale maju aj zadny diel, nie samostatne police vymyslela som to tak, aby sa ten priestor vedla okna odlahcil, aby, ked vojdem do kuchyne, na mna nepadali len skrine, ale vidim denne svetlo😀 mozno ta zadna stena stena az po vrch a na nej pocet polic ako to bude vychadzat... kuchyna je krasna a vsetko inak vyzera, ked uz sa pouziva, zaplni sa a hlavne plni svoj ucel🙂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od gklin:

tiez mam takuto U-ckovu kuchynu s oknom, dali sme…
@gklin určite keď sa už bude bývať ináč to ukáže 🙂, vedeli by ste mi poslať fotku ako to máte vy? Bola by som Vám vďačná 🙂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od gabika1603:

@gklin určite keď sa už bude bývať ináč to ukáže …
@gabika1603 teraz nie som doma, tak po obede...skusim nezabudnut🙂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od gklin:

@gabika1603 teraz nie som doma, tak po obede...sk…
@gklin verím že nezabudnete 🙂😉
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od gabika1603:

@gklin verím že nezabudnete 🙂😉
@gabika1603
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od gabika1603:

@gklin verím že nezabudnete 🙂😉
@gabika1603 samozrejme, kuchyňu mam úplne inú ako máš ty,ale to okno a priestor vedľa neho je podobný,tiež som riešila,co tam dat
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od gabika1603:

Dobrý deň, potrebujem poradiť alebo sa inšpirovať…
@gabika1603 presne hodiny mi tam chybaju alebo mozno nejaky machovy obraz.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od gklin:

@gabika1603 samozrejme, kuchyňu mam úplne inú ako…
@gklin ďakujem za fotku 🙂
Odpovedať
ak mas malo ulozneho priestoru nejake policky s dozami na potraviny alebo koreniny. alebo proste len na nejake jednoduche kvety, tie by to tak trosku ozivili.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od gabika1603:

Dobrý deň, potrebujem poradiť alebo sa inšpirovať…
@gabika1603 ahoj ja to budem mat podobne, bude tam policka alebo dve 🙂
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od gabika1603:

@gklin ďakujem za fotku 🙂
@gabika1603 len nieco jednoduche, nejaka drobnost. kludne len tie hodiny. aby to nebolo preplacane a neuberalo opticky z priestoru.
Odpovedať
no mne tam takisto najviac prekaza ta nizka zastena, nie je to takpovediac nijak ukoncene, je to tam take rusive. policka je za mna fajn riesenie, skrinku by som uz nedaval, to by uz bolo moc.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?