Zmesti sa mi tam krb aj telka?

Ahojte, komín sme nemohli dat do steny lebo tam mame veniec a teraz sa bojím ze sa nám tam už nezmesti televízor vôbec neviem s akou šírkou krbu mame rátať. Prikladám foto.. Rozmery komína budu: 360x560. S akou šírkou krbu rátať a nebude to moc do priestoru? Ďakujem
Odpovedať
@aklatanmal chyba foto
Odpovedať
Zabudla som 😄
Odpovedať
@aklatanmal z tej fotky teda nie som ovela mudrejsi, nie su tam rozmery... Kazdopadne my mame na stene sirokej 3,6m aj krb (sirka obstavby krbu cca 120cm, z toho "komin" je 36cm) aj 55" TV a pohode.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ono po prve chybaju rozmery a po druhe nejaka telka sa tam urcite zmesti… ide len o to aku uhlopriecku chces…. 😅
Odpovedať
Prečo nedáte ten komín do tej technickej alebo do garáže a iba dieru cez stenu do komína? A veď rozmery krbu alebo telky si už prisposobite
Odpovedať
@aklatanmal od kraja kominu po stenu mi to vyslo cca 3200mm (sirka technickej 1500 je uvedena, od toho sa da odhadnut ta stena za telkou) Zmesti sa krb aj telka, akurat ci jej nebude od krbu horuco 🙂
Odpovedať
@epto to mi tiez ako prve napadlo, ze pomestit sa to zmesti, to by som sa nebala. skor, ze ak bude ta tv blizo krbu, ze ci to nebude problem, aby sa tv neznicila. ale tak mozno tie krby a kominy su uz tak izolovane, ze nesala z toho teplo.
Odpovedať
@zavana to je najlepšie sa poradiť s krbárom, záleží aj od typu obostavby, lebo keby sa urobila akumulačná a že bude obostavba sálať teplo to priestoru, tak ozaj bude lepšie, keď TV bude ďalej.
Odpovedať
alebo dat prosto telku na nejake ine miesto a nie na stenu 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Daj telku na vysku, usetris miesto…
Odpovedať
Vsetko zalezi od uhlopriecky televizora. No ntreba zabudat na nejaku tu bezpecnu vzdialenost krbu od tv, aby na nu nesalalo prilisne teplo
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?