Preliačené dvere. Ako to opraviť?

Decká sa nejako bláznili a pokúšali vypáčiť dvere a podarilo sa im preliačiť zárubňu a dvere. Tesnenie sa mi podarilo napraviť. Vyzerá, že to je len v drevotrieske. Neviete mi poradiť či sa to dá niečím zatmeliť a prelakovať? Ak hej tak čím? Nechce sa mi to celé meniť.
Odpovedať
cau, este som to nerobil ale podla mna staci obycajny tmel na drevo + biela farba
Odpovedať
Profilova fotka
@indiemann tmel na drevo, nechat vyschnut, zasa tmel na drevo, zabrusit opaskovat a streknut farbou v spreji/lakom.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od indiemann:

Decká sa nejako bláznili a pokúšali vypáčiť dvere…
@indiemann Najprv by som deti vyslahal po zadku a potom by som to pretmelil bielim tmelom do stratena
Odpovedať
Dakujem za rady. Vinník sa našiel. Fyzické tresty neuznávam, ale dostane úlohu podľa vašich rád a pekne do obchodu pre tmel a všetko namiesto stretnutia s kamarátmi a pekne sa to bude opravovať....
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od indiemann:

Dakujem za rady. Vinník sa našiel. Fyzické tresty…
@indiemann No a tu máš výsledok, že neuznávaš vyzické tresty!... To je len začiatok...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ho posli do obchodu s parketami a skusit najprv bielym voskom. Ak nebude vysledok dobry az potom tmel a spej. Ale zasa ked maju sporkasu tak ju vybielit a kupit nove ... dostatocna forma trestu. Na mne mama zopar variech zlomila a dvere som nepreliacil 😂😂😂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od wolodymyr:

Tak ho posli do obchodu s parketami a skusit najp…
@wolodymyr len ten vosk je asi na menšie ryhy ale toto je dosť hlboké.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@indiemann No a tu máš výsledok, že neuznávaš vyz…
@petersd jasne lebo to by pomohlo viac ako to ze si to teraz bude musiet odmakat @indiemann a najlepsie by bolo keby ten tmel aj vsetko potrebne kupoval vinnik z vreckoveho :) to bude ponaucenie ak sa patri ;)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?