Kamerový systém - jednoduchý

Dobrý deň, rada by som sa poradila - či existuje aj kamerový systém (kt. nonstop aj natáča = má zaznam + sa dá pozerať v telefóne aj v reálnom čase), ale je bez potreby zapojenia do elektriny (na batériu). Zatiaľ sme všade našli len také, ktoré síce sú na batériu - ale robia len pár sekundové videá, keď zaznamenajú pohyb. Avšak v danom priestore bude takmer nonstop pohyb... Asi teda takáto verzia neexistuje, lebo by sa príliš rýchlo vybíjala? Ďakujem.
Odpovedať
Neexistuje.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od liniak:

Dobrý deň, rada by som sa poradila - či existuje …
@liniak kam má ísť ten KS?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Takéto niečo neexistuje. Pretože aby to nonstop natáčalo tak by ta batéria nestačila. Sám mám batériovú kameru so solárnym ponelom reolink. Mal som ju natočenú na rušné miesto a v dňoch keď nesvietilo slnko som ju musel dobíjať nabíjačkou lebo každú chvíľu nahrávala. Musel som ju premiestniť na miesto s menším pohybom a je kľud. Namiesto nej som dal model ktorý je napájaný zo siete. Takže takú kameru akú hľadáte nenájdete.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Odpoveď na príspevok od liniak:

Dobrý deň, rada by som sa poradila - či existuje …
@liniak Máme dobré skúsenosti s riešením Home Assistant a non-stop nahrávaním kamerových záznamov pomocou Frigate NVR. Je tam aj detekcia osôb, zvierat a pod. Všetko máme v jednom boxe napojené pomocou UPS. Pokrýva to situácie pri výpadku elektriny, tj. max 2-3 hod. Záleží na veľkosti batérie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?