Aké interierove dvere zvoliť?

Prosím vás o radu aké dvere dat do technickej a kúpeľne, aby to bolo najpraktickejsie? Reverzne a otváranie dnu? Ide mi o to ze nám už idú obkladat technicku a neviem pokiaľ dat dlazbu
Odpovedať
Otvaranie mas v projekte dnu, preco to teraz menit? Reverzne su len vec dizajnu, nie praktickosti, skor sa zamysli ci tam nemas nieco hlucne a ci teda nechces protihlukoce dvere do technickej
Odpovedať
@aklatanmal Zvyčajne sa dvere otvárajú do miestnosti, tak, ako to máš v projekte. Nerozumiem, prečo to chceš opačne. A keď už, tak prečo reverzné dvere? Však daj dvere s otváraním do chodby. Tá kúpeľňa s WC bude aj tak asi stále zatvorená. A v tej technickej mohli byť posuvné dvere. Ja mám v dome trojo posuvných dverí - ale tie oddeľujú nie konkrétne miestnosti, ale časti domu. Len v jednom prípade sú medzi zádverím a chodbou. Ty už posuvné dvere nedáš, púzdro sa osádza pri murovaní stien. Dvere nechaj už tak, ako je v projekte. V izbe je to v pohode, tam je priestor, kúpeľňa bude aj tak zatvorená a tá technická - ak keby si to mala otvorené, tak dvere v chodbe nebudú zavadzať.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?