Oprava koženej sedačky

Zdravím Vás a prosim o radu. Ako zakryť odtrhnutú kožu zo sedačky. Kúpila som renovačný krém, mal by zakryť aj takéto poškodenia - podľa internetu, ale nedeje sa tak... Ďakujem za každú radu..
Odpovedať
@monidanon sedacku uz nemate v zaruke, ze by ste ju reklamovali?
Odpovedať
@monidanon to už podľa mňa nijako nezakryješ, keď sa raz začne koža šúpať, tak už sa bude čím ďalej tým viac
Odpovedať
@monidanon A ten gauč je určite kožený (z prírodnej kože)? Nechce sa mi veriť, že koža by sa pri poškodení správala tak, ako na fotke. V Liptovskom múzeu majú kožené kreslo, na ktorom svojho času sedával Andrej Hlinka. Vek síce na ňom vidno, aj škrabance sú, ale takýto typ poškodenia na ňom nebadať. Z tohto dôvodu zrejme nefunguje renovačný krém - ten pridá pár odtieňov škrabancom, ktoré sú zvyčajne svetlejšie ako nepoškodená koža okolo nich. Na toto je určite krátky.
Odpovedať
Pozrite servis-sedaciek.sk. Ale vlastnú skúsenosť s nimi nemám
Odpovedať
Profilova fotka
Ktožvie z akej kože je sedačka vyrobená a preto sa ani nečudujem, že ten sprej nezaberá. Môžeš vyskúšať nejaký servis sedačiek ale či ti to budú vedieť spraviť, to je veľmi otázne.
Odpovedať
@milanpl ja som na to naniesla renovačný krém, trosku iný odtien, preto ten rozdiel... A áno je to práva koža, je to slovenský výrobok, len trosku starší... Má cca 12 rokov.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@monidanon neviem či je to ešte aktuálne ale presne takú farbu sedačky máme , včera sme ju dali zrenivovať a je ako nová
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch

Odpoveď na príspevok od adazary:

@monidanon neviem či je to ešte aktuálne ale pres…
@adazary chcem sa spytat, ako vyzera sedacka po dvoch rokoch, lebo planujem tiez dat zrenovovat, len neviem, aku to ma trvacnost., pretoze ma upozornili: V prípade, že sa po oprave najpoužívanejších, resp. najviac zničených miest na vašej sedačke opäť objavia poškodenia (prasklinky, trhlinky), problém nie je len v koži, ale aj vo výplni - molitane. Tento typ reklamácie neuznávame. Dakujem za odpoved
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jaja1968:

@adazary chcem sa spytat, ako vyzera sedacka po d…
@jaja1968 tak keď renovovať sedačku, tak rovno aj so sedením pod poťahom, nie? to že sa dá spraviť nový poťah nijak sedačku nezachráni, akurát tak vizuálne.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od prvosienka5:

@jaja1968 tak keď renovovať sedačku, tak rovno aj…
@prvosienka5 tiez si myslim., potom nema ten typ renovacie, co ponukaju vyznam
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od jaja1968:

@prvosienka5 tiez si myslim., potom nema ten typ …
@jaja1968 To by muselo byť nejaké poškodenie, že sa objaví v krátkom čase od kúpy sedačky, že ozaj by bolo zjavné, že je tá závada spôsebená nesprávnou látkou, poťahom a opravia to. Ale takto v tom zmysel nevidím.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?