Ktory pracovny stôl

Ahojte, chcem si kúpiť skladaci stôl, ktory predĺži môj stolík v dielni a aj ho môžem zložiť a preniesť kam treba na dvore. Ak mi zavadia tak ho zložim a uložím niekde v rohu. Zatiaľ uvažujem medzi dvomi: prvý je https://www.regals.sk/kovovy-skladaci... a druhý https://www.stavbaeu.sk/stanley-fatma... . Nemá niekto skúsenosti s týmito stôlmi? Resp. nejaký iný? Chcem aby mali výšku aspoň 80cm a možnosť uchytenia materiálu svorkami.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od trubiroh:

Ahojte, chcem si kúpiť skladaci stôl, ktory predĺ…
@trubiroh ak to má byť plnohodnotný stôl a budeš na ňom zvárať, brúsiť, rezať flexou, prípadne možno niečo opaľovať pištoľou, tak by som určite nešiel do plastu. Plastové hračky nepatria do chlapskej dielne, ale do detskej izby.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od trubiroh:

Ahojte, chcem si kúpiť skladaci stôl, ktory predĺ…
@trubiroh Sú to hračky pre víkendových kutilov.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od trubiroh:

Ahojte, chcem si kúpiť skladaci stôl, ktory predĺ…
@trubiroh dnes som ich striekal a zajtra mi prídu bukové dosky 2ks 200x80*4cm. Teším sa jak malé decko. 😃 Zváral som to pekne sám, jokel 40*40*3mm. Na nejaké akože pracovné stolíky, kde chceš aj niečo spraviť, zabudni na hentie hračky... Poriadny stôl stojí jeden 600-800€ a to som ja odmietol dať, keď nemám ruky ľavé. 😉
Odpovedať
Určite je lepšie si poriadny ponk pozvárať a osadiť riadnymi fošňami. Ale je tiež dobré mať nejaký ľahký prenosný stôl.. Ja mám tri ťažké ponky.. a ľahký stôl, na ktorom je nahodená drevotriesková doska, ktorá je upnutá do pracovného podstavca s pohyblivými sťahovacími doskami. Ten používam, ked robím vonku s drevom- fréza, píla, aby som si nezaneplešil celú dielňu pilinami. Ponk musí byť ťažký, alebo riadne ukotvený o stenu, prípadne o zem a osadený veľkým zverákom, ktorý je schopný ohýbať hrubé roksory. Nechcete pri ohýbaní železa lietať so stolom po celej dielni.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@trubiroh dnes som ich striekal a zajtra mi prídu…
@megdesign Máš to super, ale ja chcem mobilné riešenie, aby som ho mohol vziať na iné miesto v pripade potreby. 100 kg ťažký stol železný mám, tento má byť ako doplnok. A je to len na hobby použitie.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od trubiroh:

@megdesign Máš to super, ale ja chcem mobilné rie…
@trubiroh tak potom ten prvý link.... Prípadne niečo takéto a diery na úpinky si spravíš... https://priemyselnytovar.sk/pracovne-...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zicher:

Určite je lepšie si poriadny ponk pozvárať a osad…
@zicher to rádio si pamätám. Topka. 😃
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@zicher to rádio si pamätám. Topka. 😃
@megdesign ja tiež, u môjho deda.. Preto som si ho kúpil.. Ale je to moderná retroedícia, žiaľ žiadna lampovka.. Nuž čo už...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zicher:

@megdesign ja tiež, u môjho deda.. Preto som si h…
@zicher len, keby to nehralo tak plechovo. Pri tej veľkosti skrinky mohli tomu už dať lepšie repro.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@zicher len, keby to nehralo tak plechovo. Pri te…
@petersd vieš čo, nehrá to síce ako dedova lampovka na stredných vlnách, ale vôbec ten zvuk nie je až taký zlý... Ale v tej pivnici mám problém vôbec niečo naladiť, aby to nechraptilo. A je to dosť citlivé na rušenie z ledkového osvetlenia.. Musel som to prehadzovať na inú fázu ako osvetlenie, lebo inak v tom furt pukalo, takmer ako v starej lampovke. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Konstrukcia sa mi lepsie pozdava pri tom prvom, len tam ma odradza ta plastova pracovna doska. Musel by som si na to dat minimalne nejaku drevenu hrubu forsnu, keby som tam isiel nieco robit.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@trubiroh dnes som ich striekal a zajtra mi prídu…
@megdesign Tie dosky/fošne dúfam, že nedáš tak v celosti, ako Ti prídu (?). Poprerezuj, zlep, a u niekoho prežeň cez egalizačku. Inak po krátkom čase budeš sklamaný z poprehýňania, alebo dokonca popraskania terajších rozmerov.
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od zicher:

@petersd vieš čo, nehrá to síce ako dedova lampov…
@zicher Ja tiež bývam v takom "rádiovom tieni" a mám problém naladiť si kvalitný posluch. A občas by som chcel mať aj tu kvalitný príjem. Audiozostavu, čo mám v dielni, preto často používam iba na AUX a krmím ju internetovým rádiom z mobilu, alebo notebooku.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@megdesign Tie dosky/fošne dúfam, že nedáš tak v…
@petersd ja som o žiadnych fošniach nepísal. A toto sa určite nepoprehýba... https://www.manutan.sk/sk/msk/pracovn...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@petersd ja som o žiadnych fošniach nepísal. A to…
@megdesign Písal si o bukových doskách. Je to to isté ako keby o fošniach. Keby si bol spomenul napr. slovíčko "škárovka", "doska so zlepených hranolov", atď... bol by som ticho 😉 Jasné, toto, čo uvádzaš v odkaze sa Ti nepokrúti. Len neviem, prečo si to neskúšal zohnať niekde u lokálneho výrobcu škároviek. Myslím, že vyšlo by to podstatne lacnejšie, než v odkaze.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@megdesign Písal si o bukových doskách. Je to to …
@petersd a hento je z čoho, z jablone? 😃 Samozrejme, že na hentaký ponk nebudem dávať foršne... A lacnejšie by to nevyšlo. Zistené. Dostal som ešte aj zľavu. 😉
Odpovedať
Profilova fotka
S tych 2. Ten prvy. Ale za mna je top. https://www.datart.sk/pracovny-stol-k... len neviem ci ti bude vyska vyhovovat
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od wyrky:

S tych 2. Ten prvy. Ale za mna je top. https://ww…
@wyrky Ten som skusal, maju ho aj v merkury aj v hornbachu, da sa vyskúšať ,len je práve ako hovoríš, nízky. To by som po praci na ňom musel chodiť s križami na rehabilitaciu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od petersd:

@megdesign Písal si o bukových doskách. Je to to …
@petersd ešte jeden náter s Osmo zajtra. 😉
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od trubiroh:

Ahojte, chcem si kúpiť skladaci stôl, ktory predĺ…
@trubiroh Ak sú len tieto dve možnosti, tak jednoznačne ten prvý stôl. Na príležitostné využitie bohate postačí.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?