Akej farby máte fasádu domu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahoj, riesime stale farbu domu a tak ma celkom zaujima pre aku farbu ste sa rozhodli na vonkajsiu fasadu domu, resp. ktoru by ste si urcite nedali :-) (napr. kvoli vyblednutiu, celkovemu dojmu a tak)
Odpovedať
1
12
13
Profilova fotka
biela, biela biela :)
Odpovedať
Bílá :)
Odpovedať
Profilova fotka
klasika je proste klasika, ale biela s takou jemnou hnedou, s tym sa neda nic pokazit :) ci?
Odpovedať
Profilova fotka
najsvetlejsi odtien sivej.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@annaola Ahoj, zajimal by me vas finalni vysledek domlu, protoze momentalne take stavime a provensalske se mi libi, kamenny obklad piskova barva. Dekuji za inspiraci. Olga
Odpovedať
Koketuji s myšlenou, že půjdu do višňové barvy tašek na střeše, bílých plastových oken a šedé fasády. Nechci nic moc křičícího.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Tohle je krutý ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pavelll12 takovou barvu fasády máme taky v ulici :-D
Odpovedať
Ahojte, minulý rok sme vnútri prerobili tento dom a teraz ideme na fasádu a exteriér. Veľmi vás prosím o nejaké nápady a tipy na fasádu kedže domček je jednoduchý tak musíme vymyslieť niečo zaujímavejšie aby nevyzeral fádne... Na vrchné okna chceme dať zábradlie a vlastne dom chceme v bielo-šedej kombinácii plot bude tiež antracitový nový tak niečo k tomu tam kde je štrk bude vonk. dlažba pre auto a chodník oddelený ... Prosím ak máte niekto podobný domček alebo viete o nejakom poradte lebo už si toľko lámeme hlavu... ďakujem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@jankazb Jani a ktory je taky? Pozerame vzorkovnik uz mesiac a tych svetlych sivych je neurekom 😕
Odpovedať
Profilova fotka
weber colorline SE3E :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@26ka my máme Baumit silikónovu.Ale presný odtieň už netuším.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Existuje aj niečo čo by sa čo najviac podobalo na brizolit? Našiel som aj brizolit že sa ešte vyrába ale prečítal som si pri tom produkte že nie je vhodný na zateplené fasády. A zatepľoval by som rád, tak neviem teraz.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
akoze my mame oranzovu, ale davali sme ju robit asi v r. 2003, cize z roanzovej bola hneda 😄 hlavne na severnej strane,.. ale uz sa mi nechcelo zase davat tolko penazi, tka som ju dal vycistit https://www.housepro.sk/ a stalo to menej.. a my mame tmavu strechu, nieco ako hneda az cierna.. neveim popravde farby.. skor zeny by som sa mal opytat, ale podla mna hneda.. a ide to dokopy, k tvojej zelenej streche by som dal nejaku sedu alebo mozno tmavu, a ked sa ti to nebude po rokoch pacit, mozes si to dat nastriekat inou farbou ..
Odpovedať
@aquabelle a čo vravíte na kombináciu sivej a modrej na fasáde? Nie samozrejme na celej ploche. Potom už iba biela
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
podla mna to, ze sa biela fasada bude spinit nie je az taky mega rpoblem, pokial sa vam to velmi paci, existuju firmy, ktore ich cistia a potom este sa da aj dat nater proti plesniam ci co.. ma to aj zaruku nejak 12rokov .. https://www.housepro.sk/sk/nasa-ponuk...
Odpovedať
@spetka95 prosim ta,co ste vymysleli? Mame podobny dom a este aj biele okna,hladam inspiraciu.
Odpovedať
Profilova fotka
bielou sa podla mna nema co pokazi, ozivit sa tak isto da ci uz nejakym obkladom alebo farbenymi pasmy fasady. ak farebnu, tak neviem, siel by som skor do nejakej zemitej farby. to nevide z mody podla mna nikdy
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Mozem poprosit foto ak ma niekto fasadu sloniu kost od baumitu a cierna strecha.Dakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@dagmara_kudelova_gavacova ako nemam ale tak na takejto kombinacii podla mna nie je co pokazit. tmava s bledou proste k sebe pasuju
Odpovedať
1
12
13
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?