Ivnt GD20-2R2G-S2-EU

Dobrý deň. Ma niekto tento frekvenčný menič, pripadne mi vie poradiť so zapojením. Vyhadzuje mi poruchu výstupnej fazi. Čerpadlo je 220v/0,55kw
Odpovedať
Súkromná správa.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@cveno @patrik14 aj mňa by to zaujímalo... tiež budem mať čerpadlo na 230V AC s kondenzátorovou skrinkou.
Odpovedať
@neutrino no nie toto pre elektrikára? a len s kon? ten slúži len pre točivé EM pole pre druhé vinutie
Odpovedať
@duzu no podľa manuálu to ma zapojené dobre. Ja zapojeniu chápem aj samozrejme viem prečo je to tak. No nakoľko podľa manuálu je to dobre preto som znova otvoril túto tému.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte, nepomôže mi niekto s nastanim tohto meniča na vodu? Potrebujem nastaviť parametre a nikde som nenašiel PIN ktorým sa k nim dostať.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od 007tomams:

Ahojte, nepomôže mi niekto s nastanim tohto menič…
@007tomams menič je chránený pin kódom?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od cveno:

@007tomams menič je chránený pin kódom?
@cveno áno, prístup k parametrom ani vzhľadom na to keby do nich lezie laik tak na 99% poškodí menič /motor alebo inštaláciu vody.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od cveno:

@007tomams menič je chránený pin kódom?
@cveno áno, prístup k parametrom ani vzhľadom na to keby do nich lezie laik tak na 99% poškodí menič /motor alebo inštaláciu vody.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od 007tomams:

@cveno áno, prístup k parametrom ani vzhľadom na …
@007tomams Myslím, že nič také tam není. Možno tomu nerozumieš a píšeš napr. o "Function code"...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@007tomams Myslím, že nič také tam není. Možno t…
@frantisekca heslo to má Slovenska firma tam dáva vlastný firmware a dávajú heslo. Keď som riešil tak mi ho dali. Ale neviem ho :D možno ho mám poznačené
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@007tomams Myslím, že nič také tam není. Možno t…
@frantisekca Fero. V každom FM sú parametre minimálne dvoch skupín... Fero. Základné pravidlo. Nevieš o tom nič, tak .....😉
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom. @megdesign neojebavaj? Akože prečo? Ja po indicky neviem takže čo hovorili vo videu netuším ale nastavovali tam heslo ktoré chráni parametre. Takže akože ako ojebavam???? Čerpadlo som kupoval od slovenskej firmy ktorá tam mala vlastný FW a mali tam aj vlastný PIN. To je fakt. Prečo by som mal dôvod si to vymýšľať???
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od neutrino:

@megdesign neojebavaj? Akože prečo? Ja po indicky…
@neutrino ojebavas, že Slováci majú nejaký vlastný FW a vlastné heslo. Heslo je 11112.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@neutrino ojebavas, že Slováci majú nejaký vlastn…
@megdesign sorry ojebávaš, šiel som do studne, a heslo nejde.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@007tomams Myslím, že nič také tam není. Možno t…
@frantisekca práve viem o com hovorím, a viem čo chcem.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od 007tomams:

@megdesign sorry ojebávaš, šiel som do studne, a …
@007tomams ale ide. Problém je medzi meničom a topánkami...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@007tomams ale ide. Problém je medzi meničom a to…
@megdesign možno medzi tvojimi, ale zadávam ho tak ako ten typek a po potvrdení mi ho vynuluje...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@neutrino ojebavas, že Slováci majú nejaký vlastn…
@megdesign 1. Hovoril som že heslo neviem ale že ho mám poznačené 2. Heslo nie je 1.1.1.1.2 ;)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od 007tomams:

@megdesign možno medzi tvojimi, ale zadávam ho ta…
@007tomams @neutrino No ono ti ho aj vynulovať má. Hádam nechceš, aby tam zostalo stornute... Ale ok, veď vy ste odbornici... 😉
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@007tomams @neutrino No ono ti ho aj vynulovať m…
@megdesign ale najprv musíš zadať pôvodne asi ako ti písali aj iný nefunguje
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@007tomams @neutrino No ono ti ho aj vynulovať m…
@megdesign máš ten menič doma keď si taky múdry? Keď ho zadáš a je správne tak ťa pustí k parametrom, ak nie ti ho vynuluje....
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od 007tomams:

@megdesign máš ten menič doma keď si taky múdry? …
@007tomams áno mám a nie jeden...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od 007tomams:

Ahojte, nepomôže mi niekto s nastanim tohto menič…
@007tomams ja ten menič mam. Nastavoval som si parametre sám ,pomohol mi poliak .Nemal som ho zaheslovaný. Ak ho máš zo slovenska tak bude pravdepodobne zaheslovaný. Treba si pytat heslo v obchode kde si ho kupoval. Ale nevolaj určite distributorovi neviem nejaka stranka to bola frekvencnymenic,sk lebo ten majil je taky stašny deb.l ,že ak ťa nepošle do riti hneď tak ti najskôr nadá do telefónu
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od cveno:

@007tomams ja ten menič mam. Nastavoval som si pa…
@cveno samozrejme budem volať predajcovi len k montáži som sa dostal až v sobotu a rátal som že ho nastavia. Preto som hľadal rýchlejšie riešenie :)
Odpovedať
Keby mal niekto nahodou nejaky nefunkcny menic od INVT, prosim nevyhadzuj ho a ozvi sa, rad by som ho za nejaku nizsiu cenu odkupil. Chcel by som sa pozriet na jeho firmware. V nazve temy je preklep v znacke menica, davnejsie som tu hladal temy o tomto menici a nic som preto nenasiel.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od 007tomams:

@cveno samozrejme budem volať predajcovi len k mo…
@007tomams mali ti ho nastaviť. Mali si pýtať štítok čerpadla čo máš v studní a podľa toho ti ho mali poslať nastavené. Aspoň to tak robievaju. Ale nieje to nič zložité, len potrebuješ vedieť co chceš nastavovať
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od cveno:

@007tomams mali ti ho nastaviť. Mali si pýtať ští…
@cveno všetko viem len kód nemám ešte :) robím s tým, tak nemám s tým problém :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?