Stolova doska, kde kupit/dat vyrobit

Ahojte, potrebovala by som dosku, ktora ma sluzit ako pult/stol (prikladam foto z blogu, ktory sluzi ako inspiracia, v podstate ide o dosku polozenu na ikea skrinkach ktora v mieste kde skrinky nie su sluzi ako stol). Otazkou je, kde zohnat tu dosku. Potrebovala by som prirodnu farbu (bude mat taku postel tj aby to nejak ladilo), neviem aku povrchovu upravu aby to mohlo sluzit aj ako stol plus chcela by som asi aby roh vedeli troska do obluka zabrusit nech to je bezpecnejsie. Uvazovala som aj nad tym ci sa nepozerat po kuchynskych doskach, tie by mali byt odolne.. Budem vdacna za vase rady.
Odpovedať
tu su tie fotky, zabudla som ich pridat a teraz to uz nejde do povodnej spravy a este dolezite, sme z Bratislavy, tj potrebujem tu dosku niekde tu zohnat
Odpovedať
Kazdy stolar ti takuto dosku spravi, alebo ved sa pozri aj v Ikei tam ti taku dosku tiez asi predaju. Inac mozno by sla na mieru narezat aj v takych ako Obi, Hornbach atd,, chod sa pozriet a popytat. Sa mi zda ze volakedy to slo, teraz neviem.
Odpovedať
Vyskusaj v obi pozriet nabytkova doska a vyhodi ti aj rozne prevedenia, aj velkosti a myslim, ze tam ked kupis mas to vybavene. A ked budes potrebovat zmenit rozmer nemal by byt problem aby ti to odpilili ked bezne aj do pracovnych dosiek vypiluju.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?