Chlapčenská Izba pre dvoch

Profilova fotka
Prosím poradit..Vás názor na túto izbu … čo zmeniť pripadne vylepšiť … tie plagáty sa budú meniť… pokojne ale poraďte
Odpovedať
Opytat sa tych chlapcov, aku predstavu by mali.
Odpovedať
Profilova fotka
@frantisekca už hrubá predstava je … myslím je to aj vidieť … len to potrebujeme doladiť do konca možno zosvetlit neviem niečo tomu chyba …
Odpovedať
za mna prec iba tie plagaty. Vymalujte to peknou farbou, co sa tam hodi
Odpovedať
Zosvetlit? Moj si zmyslel, ze cierne steny, tak isla cierna tabulova farba 😂. Nastastie, ukecal som, ze aspon jedna stena ostane biela…
Odpovedať
Profilova fotka
Ja naopak by som minimálne jednu stenu dala až antracit. Tá nudná šedá splýva. Skôr mi vadí tá tapeta. Ak by pri stene nič nebolo ok, ale v kombinácii s knihami , posteľnými obliečkami.. Je to veľa, pôsobí zapratano a rozhádzano. Tmavá farba priestor zútulňuje. Mierne by som odtiahla posteľ i skriňu, tyč až pod strop, závesy na celé boky steny a spolu so záclonami až po zem. Plus nejaký výrazný farebný akcent, možno sýtu tyrkysovú na vankúše...
Odpovedať
Chyba tomu akurat bordel, ale to pride casom 😄
Odpovedať
Profilova fotka
toto ries s detmi, je to ich izba. moj starsi chcel ruzovu stenu, mladsi modru, obaja ze ale aj zltu a kakavkovu ---- no oci sa mi prevracali, ale tak ich izba, ich riesenie ---- kazda stena je ina a pohoda. oni sa ta musia citit dobre, ja to beriem ze v detskej som na navsteve 😉 a ako nekafrem do zariadovania detskej im, tak nekafru oni do zvysnych casti bytu 🤣
Odpovedať
Profilova fotka
Akurat ta tapeta kde je tu by som dala prec a nechala ju na bielo, potom to bude aj take svetlejsie, na mna to celkovo tak chladne posobi, ale co si vsimam tak dnesnym detom sa to tak viac paci 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa tam ziada nejaka farba. Ono to akoze nevyzera zle, len nieco mi tam chyba. Ale nejake kvety, keby si im tam dal? To by mohlo byt tiez take ozivenie.
Odpovedať
@robco_99 tiez nie som nejak moc typ, co si potrpi na farby, ze vsade ich musi byt vela a kadejake. Ale kedze toto je izba pre deti, tam sa mi to pyta.
Odpovedať
Profilova fotka
posobi to tam tak studeno to je fakt, ale ked je to izba chlapcov tak oni by si mali povedat, co tam chcu mat, co sa im paci, si spominam, ked ja ako dieta som bol, tak sme mali vsade kadejake plagaty, ale rodicia neriesili, proste bola to nasa izba a tak nas nechali a malo by to tak byt, aby clovek mal svoj priestor 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Asi to nebudu najmensie deti, tak sa ich treba opytat, vsak nech si oni povedia, ako chcu mat izbu zariadenu. Jasne, ze netreba spravit presne tak, ako povedia, vieme, co deti dokazu navymyslat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Možno fototapeta na stenu, podľa záujmov. Napr. https://www.dovido.sk/Tapety/Fototape...
Odpovedať
sivé, ponuré, fádne, deprimujúce. zbytok ako redakcia NČ. Kde sú veselé farby?
Odpovedať
Profilova fotka
Nejaké veselé farby by boli fajn aby to oživilo celý priestor, otázka je či s tým chalani budú v pohode, lebo viem, že v puberte ťažko človek nájde nejakú zhodu 😛
Odpovedať
@cowboy1986 Ten spoločný stôl by som asi s bratom nemohol mať. To by bol veľký zdroj škriepok. Stoly by som dal proti sebe s čo najvyššou priečkou a každému samostatnú poličku.
Odpovedať
@cowboy1986 No ... Mne tam chýbajú mäkšie prírodné materiály - drevo. A pridala by som nejaké drobnosti v komplementárnych farbách... Kľudne v žltej, alebo oranžovej. Už len napríklad obliečky na vankúši, koberec, alebo deku. (Pridávam obrázky na inšpiráciu) Aby to nepôsobilo tak príšerne fádne. A potom mi tam chýbajú také tie teenagerske "doplnky" podľa záujmov dieťaťa. Podľa toho, čomu sa dieťa venuje - napríklad keď hudba, tak nejaký klavír, ak skateboarde, tak to, alebo hoci len fotky s kamarátmi. 🙂 Ale v prvom rade by som sa aj tak opýtala tých, ktorí tu izbu obývajú 😉
Odpovedať
@cowboy1986 Velmi pekne, vkusne, asi by som nemenila nic. Ani mi to nepride prilis prekombinovane. Avsak, najdolezitejsie je, aby sa to pacilo chlapcom, no nie? Treba komunikovat v prvom rade s nimi, nech su spokojni hlavne oni. Ved ta izba je predsa pre nich.
Odpovedať
@valilajk toto je inak dobry napad, uz len to, ze tam bude drevo, to bude uplne inak posobit, nebude to take chladne, fadne, ale bude to teplejsie a prijemnejsie uz aj na prvy pohlad 😉
Odpovedať
miesto červených vankúšov niečo sviežej farby, žlté alebo tak a hneď to inak bude vyzerať, niekedy stačí málo, kamarát majú chladnú obývačku s kuchyňou, tmavé farby, sivá, čierna a ako sa nasťahovali a dotiahli tam farby v podobe doplnkov tak to inak pôsobí
Odpovedať
za mna tam chyba drevo. posobilo by to ovela utulnejsie, teplejsie, takto mi pride ta izba taka dost chladna. som si ista, že aj chlapci by sa tam citili lepsie .
Odpovedať
@niki266 mne sa tam zase drevo napriklad vobec neziada. ale je pravda, ze nieco take by to chcelo, aby to ozivilo celu tu izbu. na moj vkus je to pomerne dost tmave, necitila by som sa asi prijemne v takom prostredi. a isto kvet, jeden dva by tomu neuskodil.
Odpovedať
@cowboy1986 Mne sa to páči celé ako to je a asi by som nemenila nič 🙂 možno ma trošku zarazil ten spoločný stôl, ja osobne si neviem predstaviť, že by som mala súrodenca a pekne potichu poslušne by som sa učila vedľa neho, bez toho, aby sme sa nevyrušovali.
Odpovedať
Profilova fotka
@mackatakaczova to je fakt, nam s bratom stacilo, ze sme boli v jednej izbe a vyrusovali sme sa aj ked sme nic nerobili 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?