Zväčšoval niekto malú panelákovú kuchyňu o balkón?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ajojte, mam taku otazocku - robil uz niekto z vas nieco take, ze vyhodil okno a dvere co spajali malu panelakovu (5rzalka) kuchynu s balkonom a balkon potom uzavrel plastovymi oknami a zvacsil kuchynu o ten priestor? ako ste potom riesili ten murik co zostal pod oknom, nejake oblozenie alebo tak... ? ;)
Odpovedať
1
2
ahojte, ozivim trosku temu, neviete ci su problemy s vydanim stavebneho povolenia na tento zasah? Byvame na najvyssom poschodi a okrem "zrusenia" casti loggie by sme chceli aj burat priecku medzi chodbou a obyvackou. Napadlo mi, ze keby nam schvalili jedno, nemuseli by aj druhe. ide o to, ze najskor chceme rusit tu priecku a o cca 4 roky aj zvacsovat kuchynu o loggiu, pricom keby som si mala vybrat, radsej zvolim tu zvacsenu kuchynu. Moja otazka teda znie :-D ako dlho plati stavebne povolenie, radsej by som zaziadala naraz, ako by mi mali neskor odmietnut tu loggiu len kvoli tomu, ze napr. povolili zburat spominanu priecku.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahojte,ako je s vodou v trubkach, od stupacky k baterii cca 6m.Rozmyslam umiestnit kuchynu na balkon a trubky by viedli od stupacky.Ci sa tam nedrzi,a ak chcem teplu ci treba najskor odpustit vsetku co sa nachadz v nich,dik za rady.
Odpovedať
@markothomson mame premiestnenú kuchyňu cca 5m /rurky/ ďalej od pôvodného umiestnenia, tepla voda dosť dlho nabieha. ak sa niečo robi tak je to OK, ak ak dlho sa neodpušťa tak treba čakať
Odpovedať
@majina.b mal som taku priblizne predstavu.. akolko litrov vody cca treba kym nabehne tepla?
Odpovedať
@markothomson nameram odpišem píšeš, že chceš umiestniť klinku na balkon, chcem ťa od toho odhovoriť, bude ti plesnivieť zadna doska
Odpovedať
@majina.b nerozumiem preco by mala plesniviet,ked sa to kvalitne spravi.
Odpovedať
@markothomson zväčša ľudia ani o tom nevedia, alebo necítia. tak isto chytá pleseň stena / doska/ od schodiska po zmene stavebných uprav. reakcia je rovnaka ako po osadeni plastových okien voda - 10 posch. rurky 5 m / vychádzto na 3,5 litra max.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?