Odpadajuca omierka

Ahojte. Takyto ukaz odpadnutia omiestky sa u mna zacal prejavovat cca pred rokom. Nasledne sa teraz po dlhsom case objavilo akoby rozsirenie a vyzera to ze sa to bude zvacsovat. PROSIM o radu , viete cim to moze byt? Kurenie mam zabezpecene tepelnym cerpadlom a bolo mi povedane ze ak by to bolo podlahovkou ktora by bola chybna tak by sa tepelne cerpadlo vyplo a hlasilo unik a stratu. Neviem teda ci je to pravda, len tak nahlas uvazujem. DAKUJEM za rady 😄 PS: Este ma napadlo ze je dobre vediet ze sa jedna o mur v strede domu a nie obvodovy + kupelna je vzdialena cca 6m od miesta ktore je na fotkach. Len na tomto jednom mieste v dome je tento ukaz...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sakalsk:

Ahojte. Takyto ukaz odpadnutia omiestky sa u mn…
@sakalsk .. ako dlho bývate? Nie je tam vidieť prasklinu pod omietkou/v omietke? By som povedal, že ak je to nový barák, niekde vám sadol ešte a pnutie v stavebnom matroši sa odzrkadlilo v omietke. Takéto vylupnutie môže byť aj tlakom.. je to nosná priečka?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sakalsk:

Ahojte. Takyto ukaz odpadnutia omiestky sa u mn…
@sakalsk Predpokladám že je to rekonštrukcia starého baráku a je tam streknutá nová omietka v hrúbke viac ako jeden centimeter ist sieťky. S vykurovacím systémom to nemá nič spoločné ani vzlínajúca vlhkosť ktorú by bolo vidieť.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sakalsk:

Ahojte. Takyto ukaz odpadnutia omiestky sa u mn…
@sakalsk tipujem hrudu vápna v omietke.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@sakalsk tipujem hrudu vápna v omietke.
@megdesign Ak by bolo vela vapna to by bolo najlepsie a rychlo riesitelne ale preco sa to zvacsuje?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od rkorba:

@sakalsk Predpokladám že je to rekonštrukcia star…
@rkorba Je to DOM cca 3 rocny. Pri celej stavbe som bol.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od brapene:

@sakalsk .. ako dlho bývate? Nie je tam vidieť pr…
@brapene Ak teda oskrabem v mieste omietku mal by som vediet ci praska aj Termalica/Porobeton.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sakalsk:

@brapene Ak teda oskrabem v mieste omietku mal by…
@sakalsk presne
Odpovedať
Tak nakoniec sa prislo na to co to bolo. Zozadu tej steny v technickej miestnosti pretekal poistny ventil. Natahal mur vodu od neho a postupne to zacalo prebijat na druhej strane. DAKUJEM Za Vasu ochotu pomoct.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sakalsk:

Tak nakoniec sa prislo na to co to bolo. Zozadu t…
@sakalsk .. super, že máte príčinu...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?