Aká bola vaša spotreba materiálu na hrubú stavbu?

zdravim vsetkych.Zaujimalo by ma kolko materialu ste pouzili na hrubu stavbu vasho domu.Nemusite uvadzat ceny.Neviem sa rozhodnut pre projekt a toto by mi to znacne ulahcilo.Napr.klasik xy zaklady xy metrov kubickych,obvodove mury xy metrov stvorcovych,priecky xy,kolko dreva na krov,strecha xy stvorakov.Dakujem pekne
Odpovedať
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
pridavam sa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale v zasade plati: velky dom-vela materialu, maly dom-menej materialu...to je asi tak vsetko co sa da k tej otazke napisat ;-)
Odpovedať
Kuracinarez, možná kdyby jsi nám napsala, který projekt chceš, tak bychom ti byli schopni polopatě odpovědět, ale když ty ani nevíš, jaký projekt chceš?! :-N Pokud si koupíš projekt, tak tam máš rozpis materiálu, který budeš potřebovat. ;-) Když ti řeknu, že my spotřebovali dohromady na barák asi 42 palet cihel - to ti fakt asi moc neřekne. :-D Reakce typu: :-D :-D :-D jsou na místě... Sorry, ale je to tak. ;-)
Odpovedať
vždyť tenhle dotaz je hovadina :-). Ale správná odpověď je asi takto: kuracinarez, budeš potřebovat asi x palet cihel, y m3 dřeva, betonu bych řekla přibližně xx kubíků a pak nějaké to kilo kuřecího nářezu a housek pro dělníky na svačinu ;-) 8-)
Odpovedať
Kacka.va :-D :-D :-D Ten kuřecí nářez bych si teď docala dala, mám hlad... :-D A ještě xy protelefonovaných minut (dle tarifu operátora) a xy projetých litrů benzínu... ;-)
Odpovedať
takze ste sa pobavili,to je dobre.Neviem co je take divne na mojej otazke,uz tu boli aj bizarnejsie otazky.Ked mi niekto napise ze kolko ma jeho konkretny dom plochu strechy a kolko obvodove mury,mne to pomoze,lebo k tymto cislam sa bez projektu nedostanem.V polskych projektoch su tieto udaje uvadzane bezne ale pri nasich to nie je.Cize zdanlivo rovnaky dom tam mal velmi rozdielne plochy striech a pod.
Odpovedať
nezáleží jen na ploše střechy, ale i na složitosti krovu a podobně, takže promiň, ale proč by ti tu měli lidi psát o rozměrech svých domů, když ty ani nenapíšeš rozměr domu, který máš vyhlídnutý. A rozhodovat se pro projekt podle toho, jaká mohla být spotřeba materiálů, to mi přijde fakt ujeté. :-)
Odpovedať
kuraci na rez ,my mame 400m2 spodnu deku.krov cize drevo mame 25m3,strecha je 520m2.okrem dreva na krov je tam ocelova konstrukcia,ytongu je tam okolo 45 paliet na obvodove mury.
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ta zaujimala cena stavieb, pozri http://www.modrastrecha.sk/forum/show... je tam aj nieco malo o materialoch... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beckham23: to co mas nejake skladove priestory, ked 400m2 :-)
Odpovedať
nie hasacisko,mam tam iba klasiku+dvojgaraz +terasy ,to vsetko v jednej deke a pod jednoliatou strechou.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?