Záhradná hojdačka - kde zoženiem náhradné diely?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosím vás kde zozeniem to polohovacie ,,čudo" na uchytenie striesky na hojdačku? Celé nam to dolamal vietor az to vytrhlo cele z tej tyce.Pisem jak tatar ale hadam niekto pochopí.
Odpovedať
@mirkarogi Preboha,.... veď daj takú istú ale kovovú a je to. Celá hojdačka sa Ti časom rozpadne, ale tá kovová skrutka už ostane naveky! 🙂
Odpovedať
@petersd to som skúšala ako druhé🙂 nepasuje závit, ale vdaka👍
Odpovedať
@mirkarogi Ako, že nepasuje? Na hojdačkách nezvyknú byť atypické skrutky! A keby už náhodou aj bola, zober túto starú plastovú, choď s ňou do predajne spojovacieho materiálu, pomerajú ju napr. závitovými mierkami a predajú Ti takú, akú potrebuješ. No, ale je jasné, že skrutka bude mať štandardnú typizovanú hlavu, tak toto "hojdačkové osadenie" na nej si už musíš prispôsobiť sama (alebo manžel, priateľ) 🙂
Odpovedať
@dlhopis dobry den. Citala som, ze viete 3D tlaciarnou vyrobit uchyt na striesku hojdacky... mam zaujem o 2 ks. Myslim, ze ste pisali, ze po 10 Euro to biete vyrobit. Tel.kontakt 0910 929272 dakujem. Velmi by ste ma potedil, keny som dostala kladnu odpoved a dve uchytky
Odpovedať
@dlhopis Dobry den prosim vas mate tie nahradne diely na hojdacku este?dakujem,
Odpovedať
zdrvim ak sa pan neozyva tak vam skusim pomoct ja. rastislav.gracik@gmail.com
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od dlhopis:

Dobry den. Ak by mal nahodou niekto zaujem, viem …
@dlhopis dobrý deň, ak je vaša ponuka aktuálna, tak by som mala záujem o držiak . Ďakujem za odpoveď - elido@azet.sk
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dlhopis:

Dobry den. Ak by mal nahodou niekto zaujem, viem …
Mám záujem o 2 ks. +421905542685
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?