Plán oddychovej zony

Profilova fotka
Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o radu ako upraviť túto časť pozemku, aby slúžila na oddych rodiny s deťmi (10 a 8 rokov). Ďakujem
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jankaru:

Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o radu ako …
@jankaru Daj tam ratanový stôl, 4 stoličky, 2 skladacie postele a máš oddychovú zónu. Alebo ako si ty predstavuješ oddychovú zónu?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od jankaru:

Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o radu ako …
@jankaru velka pekna deka na zem 😀robim si srandu, lebo ... co vlastne si predstavujes pod oddych rodiny s detmi? co tam chcete robit alebo mat? bazen, ohnisko, pieskovisko, preliezacky, nejake outdoorove prvky na cvicenie, trampolina, lehatka, zahony na pestovanie zeleniny.... moznosti je milion. toto by sa ta pytal aj hociaky zahradny architekt, naco ma sluzit ta zahrada a co od nej ocakavate.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od marfushik:

@jankaru velka pekna deka na zem 😀robim si srandu…
@marfushik ďakujem 😀 predstavujem.si tam malé sedenie a dookola menšie stromy, kríky a trvalky + hojdačka pre deti, ale skôr nejaká závesná
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od jankaru:

@marfushik ďakujem 😀 predstavujem.si tam malé sed…
@jankaru ak chces nejaku obycajnu lavicku, na to netreba nic, ale ak nejaku sedacku alebo stol so stolickami, treba asi najskor nejaku spevnenu plochu poriesit, asi aj pergolu alebo nejake tienenie, v lete na slnku tam velmi nebudete sediet. aj prepojit pergolu s kontrukciou na hupacku sa da, videla som vela peknych rieseni. asi by som vysadila popri plote, nie jednotvarne typu tuje v rade, ale presne mix stromov, krikov, trvaliek. rastliny neporadim, tiez s tym este bojujem 😀 pinterest je uzasny na inspiracie, mne sa osvedcilo hladat v anlictine, ovela viac vysledkov. https://sk.pinterest.com/search/pins/... https://sk.pinterest.com/search/pins/...
Odpovedať
Bazen 😎😎😎
Odpovedať
Profilova fotka
Kym to vyspekulijes a zrealizujes decka budu v puberte s mobilom v ruke prevracat oci nad sedenim vonku kde nieje vidno na dispej 😀
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?