Kto sníva o živote na samote?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Neviem ako zacat, ale mozno sa najdu ludia ktori maju sen mat domcek niekde v prirode daleko od mesta , mat nejake zvieratka a zit pokojny zivot, toto je moj sen ktory by som raz chcela uskutocnit
Odpovedať
1
21
22
@andrejo existuje aj lacny satelitny internet uz dnes.
Odpovedať
nas domcek na samote. chce sa niekto pridat? vedla nas je pozemok este k mani a zatial co to budete budovat mozete byvat u nas. zena skvele vari :D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@rustastu To je super ponuka:) Aky velky je pozemok?
Odpovedať
@rustastu Aha, uz vidim. 800 m2. No to je malinke, pri nasom dome v centre mesta mame viac pozemku a mimo mesta hladame pozemok s minimalne 40 000 m2 = samota u lesa:)
Odpovedať
Ahojte, dajte prosim tip, kde sa poobzerat po chalupke na polosamote na ZS alebo SS. Ja som vyrastala na dedine, aj ked roky som bola na studiach a v praci v meste, a priatel byva v BA, ja som tam nestastna. Aj ked je vonku pekne, nechce sa mi po tych sivych sidliskach chodit, mesto huci, len sa tak vleciem. Hladam zatial dom medzi Modrou a Trnavou, ale v ramci mojich fin. moznosti su slabe ponuky. Uz sme sa boli pozriet na jednej polosamote, kde som sa citila velmi dobre, pokoj, sloboda, priestor, ale v zime by bol problem sa tam dostat autom. Ak vas napadne nejake pekne miestecko, dajte tip, dakujem.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, Ponúkam zdarma do prenájmu cca 6 ha starý sad vhodný na spásanie pre ovce a kozy. Serióznemu človeku, ktorý má záujem podnikať v tejto oblasti, dám do prenájmu základné stádo. Ostané osobne dohodou. Marián 0910166351
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam pozemok cca 1 ha. zdarma do dlhodobého užívania. Je pod lesom s potôčikom. Vhodný pre eko život v súlade s prírodou, chov zvierat.... Nájde sa človek resp. rodina podobného zmýšľania? V prípade záujmu je k dispozícii v blízkej dedine vidiecky dom s veľkou záhradou. Marián
Odpovedať
Profilova fotka
@ekofarma Marian nemat rodinu, tak to beriem hned:)
Odpovedať
Profilova fotka
@brano36 rodina je to najdôležitejšie :) , nech sa Vám darí
Odpovedať
Profilova fotka
@ekofarma ved prave, preto to neberiem:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zera jemine to jazierko a este ten bazen k tomu ma dorazil, .. ze vobec rozmyslas.. byvala by som tam daavno!!:) alebo - nepredavas?:)
Odpovedať
1
21
22
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?