Kooperativa skúsenosť

Profilova fotka
Dobrý den. Budem strucny ako sa len da , zauima ma Vasa skusenost. V decembri sa mi stala skodova udalost na aute, dnes je april a tipujem nez to dotiahnem do konca bude aj Jun/Jul. Aka je Vasa skusenost s Kooperativou? Nie len auto, ale celkovo. Tiez ste cakal/a cca 6 mesiacov na ukoncenie poistnej udalosti? Uz som bol na pobocke, infolinke, podnety som pisal, live chat Kooperativa a vsetci sa odvolavaju na likvidátorku /nebudem menovať/ , ktorej sa nedovoláte, nakolko nezdvíha tel. Ako by ste postupovali dalej Vy? Ci mám skutocne cakat dalsieho štvrť roka? Pekny den
Odpovedať
koop a ani komunalnu nikdy. Ja osobne s nimi nie dobra skusenosť.
Odpovedať
Profilova fotka
@fatcat1 lacna poistovna, kym sa daco nestane. Ak chces aby poistovna aj platila, treba si dat Allianz, Uniqa. Alebo precitat skusenosti na autoforach :).
Odpovedať
my sme cez nich mali dom poisteny kym neodisla riadiaca jednotka kotla ktoru som dala opravit na fa kvoli poistovni. Prisiel obhliadac, povedal ze nemame kotol pevne spojeny so zemou a odisiel. Ziadne plnenie samozrejme. Tak som zrusila zmluvu a Kooperativa nikdy viac. Moj muz mal havarku a mal PZP v Kooperative. Odmietli mu uhradit cast skod narokovanych druhou stranou ze nech si to riesi obcianskopravne. Takze Kooperativa je dobra len ked chces platit. Ked treba plnit, maju vzdy dovod a vyhovorku. Za mna nikdy viac nic poistene u nich.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od fatcat1:

Dobrý den. Budem strucny ako sa len da , zauima m…
@fatcat1 čerstvá skusenost z minulého mesiaca...tiez skodova na aute, vinnicka mala koop....nehoda sa stala vo stvrtok vecer, v piatok nahlasena, v pondelok volal likvidátor, termin obhliadky v stredu...prachy na ucte do dvoch tyzdnov od schvalenia rozpoctu....akoze bol som som trosku zaskoceny tou rychlostou, tiez ked som zbadal ze ma druha strana kooperativu tak ma hned presiel mraz po chrbte ale takto to bolo u mna....ja osobne mam allianz
Odpovedať
dobrú skúsenosť mám aj s generali. Dve poistné udalosti hoci cez HP ale úplne bez problémov. Známy má HP koop a mal poistnú udalosť kde chytil predný nárazník a šuchol zadný bok. Prišiel od nich obhliadač a dal mu to ako 2 poistné udalosti aby si zaplatil 2x spoluúčasť. Koop s komunálnou sú vhodné na poistenie popolnice a nič drahého.
Odpovedať
Nemam s nimi zlu skusenost, praveze aj pani co nam to zriadovala sa snazi vyjst v ustrety, kolkokrat to praveze zalezi tam na tych co su vyssie v BA.
Odpovedať
Manzel riesil opravu z HP, tiez sa tam vsetci dookola vyhovaraju na likvidatora.
Odpovedať
Neviem, čo presne ťa trápi, z tvojho príspevku to nie je úplne jasné. Každopádne ak ti niekto spôsobil škodu na aute a ty si ju teraz kryješ z jeho PZP, za určitých okolností máš nárok na náhradné vozidlo. Je to do vyhlásenia škody za totálnu, alebo kým sa tvoje auto opraví, alebo kým ti prídu peniaze na účet (možno nie som úplne presný). Takéto požičanie auta ponúka napr Pomocmotoristom, Setcar... Ty im neplatíš nič, dáš im splnomocnenie a oni si to už vyriešia s poisťovňou vrátane prípadného súdu, ak by im poisťovňa zapožičanie nechcela zaplatiť. Ak je to náhodou aj tvoj prípad, určite si náhradné auto požičaj a potom ti môže byť v podstate jedno, ako dlho bude trvať poisťovni uzatvorenie poistnej udalosti. Ja keď som riešil poistnú udalosť z PZP vinníka, moje auto stálo 2 týždne zaparkované v servise a čakalo na likvidátora, ktorý bol na dovolenke. Ja som za zatiaľ vozil na fungel novom požičanom aute a dúfal som, že môjmu sa tak skoro venovať nebudú :)
Odpovedať
jedna skusenost mi staci, potreboval som zrusit poistku na auto. nekonecny pribeh sa nechyta.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?