Žalúzie vs. rolety den/noc cena?

Zobraz úvodný príspevok
Viete mi prosím povedať aký je cenový rozdiel medzi klasickými interiérovým žalúziami a roletami deň noc? aspoň približne. Dávam si dokopy pre a proti a nejak sa neviem dopátrať k cenám so všetkými komponentami. Ak máte nejaké kalkulácie tak sem s nimi 🙂 ďakujem pekne
Odpovedať
1
6
7

Odpoveď na príspevok od lvza:

Ahoj Rozdiel je ako u krajčirky baby viete (Na mi…
@lvza Hej presne, ono to tak funguje pri vsetko, ci sedacky, ci to sitie oblecenia napriklad, ale rovnako aj nabytok a aj to tienenie. Ked chce niekto kupovat takto mnozstevne vyrabane veci, tak treba pocitat s tymi "obmedzeniami".
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od huliana:

@lvza Hej presne, ono to tak funguje pri vsetko, …
@huliana Tak niekomu je jedno, vieš ako. Hlavne aby niečo bolo. Len potom už keď to nebude fungovať tak ako má, tak sa bude sťažovať, ale nadarmo 💁
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lucciinkka:

@huliana Tak niekomu je jedno, vieš ako. Hlavne a…
@lucciinkka tak ale aj z toho hladiska je potom dobre to riesit s nejakou serioznou firmou, ze keby si potrebovala aj nieco dodatocne. vies, ze ti nesedi nieco na montazi alebo tak, no na koho sa potom obratis. idealne na vyrobcu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od japupi:

@lucciinkka tak ale aj z toho hladiska je potom d…
@japupi Veď jasné, to takéto veci ja neobjednávam ani cez net. Aj sedačku sme kupovali v predajni napríklad. Aby sme si to mohli pozrieť, poskúšať a bavili sa s reálnym človekom, ktorý aj vysvetlí a poradí. A aj toto, že keby niečo, tak sa máš priamo na koho obrátiť.
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?