Screenova roleta na terase, kto ma?

Caute, zaujimalo by ma kto ma na terase screenove rolety., s akou priepustnostou/perforaciou a ako velmi citit chlad ked je vonku chladne pocasie a prihreje sa vo vnutry ohrievacom. Ci od roliet neprenika viac chladu ako by bolo vhodne.. Rozmyslam medzi 3-10%. Idealne najvyssiu priehladnost ale netusim ako velmi prestupuje chlad 3% vs 5% vs 10%. Chcel by som to realizovat tak popripade ten kto ma firemny ucet ma moze kontaktovat.. Dakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobry den prajem, všetko o screenových roletách si môžete naštudovať tu: https://www.screenoverolety.sk a takisto sa môžete nechať inšpirovať jendou trasou, ktorá si prešla kompletným uzavretím a pán domáci si tam veselo kúri a sedí aj v zimnom počasí: https://www.bezhmyzu.sk/a-jesenna-scr... verím že načerpáte aj nejakú inšpiráciu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Za naše skúsenosti tiež určite áno. Na terasu je to za mňa ideálna varianta zatienenia ☀️. Priepustnosť látky záleží od toho, čo presne od nej požadujete. Ak Vám ide o ochranu pred slnkom, vetrom, dažďom a zvedavými pohľadmi cez deň, ale chcete vidieť von, orientoval by som sa na 3-5% látku. Ak by ste chceli mať aj podvečer pri zapnutom osvetlení súkromie na terase, budete si musieť vybrať látku s označením blackout 😎. Druhá možnosť je pohrať sa so svetlami a z vonkajšej strany screenové clony nasvietiť, aby Vám nebolo vidno dnu aj pri priehľadnejších látkach 💡. Keby čokoľvek, stačí sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme 🤝🛠️
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
dobrý deň my máme screenové rolety na diaľkové ovládanie aj na aplikáciu, no rolety sa zadrhávajú, nie vždy fungujú spolahlivo na diaľkové ovládanie. majú to prísť už po x krát opraviť. jednoducho, buď ten, čo to robí nie je v tom zbehlý alebo kvalita tých roliet nie je ok.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od monicka1973:

dobrý deň my máme screenové rolety na diaľkové ov…
@monicka1973 takze je mozno lepsie zvolit take, ktore nefunguje na dialkove ovladanie?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od victorka505:

@monicka1973 takze je mozno lepsie zvolit take, k…
@victorka505 ake ste napokon vybrali?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?