SÚŤAŽ UKONČENÁ: Vyhraj parný čistič Kärcher v hodnote 184 EUR!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobre. Aj tento týždeň sme si pre vás pripravili skvelú súťaž. Ako poďakovanie za všetky krásne inšpirácie vo Fotoblogoch či rady v najväčšom Fóre o bývaní na Slovensku, sme sa vám spolu s Kärcher rozhodli priniesť prekvapenie v podobe užitočnej výhry, ktorú určite ocení každý z vás. Zapojte sa a vyhrajte parný čistič Kärcher SC 3 EasyFix s podlahovou hubicou EasyFix a odvápňovacou kartušou v hodnote 184 EUR! Prezrieť si ho môžete TU: https://www.kaercher.com/sk/home-gard... Súťažná otázka je jednoduchá: Prezraďte nám, akým spôsobom čistíte odolnú a priľnavú špinu v domácnosti? Ako sa vám s ňou darí bojovať? Podeľte sa o svoje tipy a výhra môže byť vaša. 🙂 Ďakujeme všetkým, ktorí tvoria Modrú strechu. Nesmierne si vážime, že sa s nami delíte o svoje sny o bývaní a budujete takú úžasnú komunitu. S Modrou strechou je radosť bývať! Tip Modrej strechy: Už svoj parný čistič máte? Vyskúšajte podlahový čistič FC 7 Cordless alebo parný čistič SC počas 60 dní! Od 12.04.2023 do 31.12.2023 môžete zaregistrovať svoj produkt pomocou registračného formulára a využiť tak príležitosť vyskúšať ho pohodlne a bez rizika. Ak nebudete úplne spokojní s jeho výkonom, môžete ho vrátiť. S týmito pomocníkmi bude vaša domácnosť udržiavaná v hygienickom a čistom stave po celý rok. Viac informácií nájdete tu: https://www.kaercher.com/sk/skusajte-... Aké sú podmienky súťaže? 1. Do súťažného Fóra s názvom "Súťaž: Vyhraj parný čistič Kärcher v hodnote 184 EUR!" napíšte komentár, v ktorom odpoviete na otázku: Akým spôsobom čistíte odolnú a priľnavú špinu v domácnosti? 2. Vaše tipy môžete zverejňovať od 16.10. do 22.10.2023 3. Každý sa do súťaže môže zapojiť iba raz. Pozor, vytváranie duplicitných účtov za účelom zapojenia sa do súťaže nie je povolené! Takýto súťažiaci bude vylúčený. 4. Zo súťažiacich, ktorí odpovedali na otázku, náhodne vyžrebujeme jedného výhercu, ktorému zašleme cenu. 5. V súťažnom Fóre zverejníme do 7 dní od ukončenia súťaže login (používateľské meno) výhercu a budeme ho kontaktovať prostredníctvom internej pošty. 6. Cenu výhercovi zašle spoločnosť Kärcher. 7. Organizátorom súťaže je Modrastrecha.sk v spolupráci s Kärcher.
Odpovedať
Profilova fotka
Používam klasické dostupné čističe v tekutej forme. Cif, Savo, Fixinela, na mastnostu výrobky z DM drogérie.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
Snažím sa používať čo najmenej chémie.Najviac citron,je to premňa uplne TOP vyčistím z ním aj zašpinenú rúru.
Odpovedať
Po štvornožky a s úsmevom na perách.
Odpovedať
Osvedčil sa mi ocot a sóda bikarbóna ...
Odpovedať
Jedine ocot a kyselina citrónová :)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
@michaelarecht s odolnou špinou stále bojujem skúšame rôzne ekologické produkty šetrné k prírode.
Odpovedať
špinu mdzi kachličkami - špáry čistím ...peroxid vodíka+sóda bikarbóna
Odpovedať
Fixinela na vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
Snažím sa každý druhý deň umývať podlahu. Máme v celom dome dlažbu. Zatiaľ bývame len od 28.7 a zatiaľ ,,bojujem,, s capkami od deti, ale vyberali sme takú dlažbu,aby to nebolo tak vidieťa teda pravidelné čistenie je môj pomocník. Parný čistič som chcela hneď v júli kúpiť, ale zatiaľ som investovala,,len,, do viledy.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
@michaelarecht Ja zametam spinou na podlahach vlhcenymi obruskami 🙈 ked ma hocikto vidi neveri vlastnym ociam ale kedze neznesiem spinave ponozky z dlazby tak musim šúrovat po kolenach s balikom vlhcenych v ruke 🙈🤣🤷‍♀️ je to na diagnozu? 🤣
Odpovedať
Profilova fotka
Na odolnú špinu používam výrobky HG a drhnem, kým sa špina nepovolí. Parný čistič by bol ideálny pomocník.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
@michaelarecht na odolnú špinu v domácnosti používam babské recepty ako napr. Soda bikarbona a ocot, ale taktiež aj overene čističke prostriedky ako pulirapid, cif, savo či odmastovac za studena. Parný čistič by bol veľmi prospešný pre našu domácnosť ☺️🏡
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
Používam výrobky z Eurony, nastriekam, nechám pôsobiť ,)
Odpovedať
Používam rôzne čistiace prostriedky - suché peny, cif, ... .
Odpovedať
ocot, ciff, soda...
Odpovedať
okrem bežnej chémie staručký parný čistič Lavor z Lidla.
Odpovedať
Profilova fotka
Este som len v stadiu hrubej stavby takze to riesim skrabakom, alebo kladivkom a metlou s lopatkou🤣
Odpovedať
Ja som už skúšala asi všetko na čistenie, od prírodných, eko čističov až po agresívne, no nie vždy to zabralo. Po parnom čističi túžim už dlho, takže by výhra potešila :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
@michaelarecht v kúpelni najčastejšie fixinela a, v kuchyni savo na kuchyne a na podlahy väšinou taktiež savo na podlahy. Ale vždy sa zíde lepší automatický pomocník ako ženské ruky :D
Odpovedať
Profilova fotka
Som lenivá gazdinka a muž sa smeje, že okná neumývam, lebo máme žalúzie a aj tak ich raz za 10-15 rokov určite vymeníme... Ale inak sa o domácnosť starám, celkom som si obľúbila W5 produkty, kedy sa leskne celá domácnosť a zatiaľ som im konkurenciu nenašla :) Už by sa zišlo aj fasádu umyť, prípadne okná zvonku takým parným čističom, ale ten zatiaľ nemám :)))
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
@michaelarecht takmer všetky čističe Frosch. V prípade potreby Savo alebo Cif.
Odpovedať
Na rúru používame odmastňovač Well Done/prípadne ocot a sóda bikarbóna, na sporák tekutý Cif.
Odpovedať
Profilova fotka
U nás je to ocot, toro pasta a cif. 😊
Odpovedať
U mna funguje jednoznačne Toro pasta a W5 na rúry.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
Rôznou chémiou niektorá musí pomôcť. Ale najlepšie by to bolo bez nej pomocou parného čističa.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
@michaelarecht snažím sa upratovať nontoxic, najlepšia je sóda bikarbóna a biely ocot a kyselina citrónová, táto trojka spolu s peroxidom zvládne takmer všetko
Odpovedať
Minule som bojovala s drezom. Soda, jar, kapsula do umyvacky, cistic do kupelne. Vsetko som zmiesala a pustilo to 🙂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
@michaelarecht
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michaelarecht:

SÚŤAŽ UKONČENÁ Milí Strecháči, áno, vidíte dobr…
@michaelarecht , čistím predovšetkým savom a W5.gril čistím silnými odmastovacmi
Odpovedať
Ja používam na odolné mastné nečistoty používam ,,Odmasťovač za studena" a na iné nečistoty u mňa vždy pomôže ostraňovač vodného kameňa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?