Aké veľké domy sa stavajú v dnešnej dobe ?

Zobraz úvodný príspevok
Zdravím vytvoril som túto diskusiu, ohľadom toho aké sa dnes stavajú veľké domy (už.plocha) poprípade aké veľké máte vy a či vám to postačuje. Keďže príde mi že priemerná novostavba bungalovu ma 100m2 Ďakujem za vaše odpovede.
Odpovedať
1
2

Odpoveď na príspevok od brubos:

@zipsuliak no presne, ja neviem naco to bolo aj d…
@brubos keby len 6 , jasom sa narodil v dome po prababke ktorá mala 13 detí, kopa bývala ešte s ňou, jej vlastné decká vnúčatá a i 3 pravnúčatá, všetkých som nikdy nepoznal, prišli akurát tak na jej 80-ku na veľkú záhradu a to som ani nevedel kto jej je čo, ako decko ma to nezaujímalo a teraz to už ťažko zistím , všetci neboli ani v kostole zapísaný, presný dátum narodenia nevedel asi nikto, nemala kalendár ani hodiny, všetci sa živili len tým čo dopestovali ,nepotrebovali jasle ani domovi pre seniorov
Odpovedať
Keď chcete ľahko v budúcnosti predať, najlepšie je postaviť/kúpit štvorizbový bungalov vo veľkosti okolo 110 m2. To spĺňa potreby väčšiny ľudí. Všetko mimo toho je riskantnejšie. Ja mám napríklad 115 m2 ale iba trojizbový. Stavali sme ho pre seba a neplánovali sme sa sťahovať. Plne sme ho prispôsobili nášmu vkusu a potrebám. Ale teraz (vzhľadom na to, čo sa deje na Slovensku) chceme odísť zo Slovenska a je mi nevoľno z toho, kedy nájdeme kupcu a koľko za neho nakoniec dostaneme. Trošku som sa opustil 😅. Takže najlepšie je sa hýbať v rámci mainstreamu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od raphael42:

Keď chcete ľahko v budúcnosti predať, najlepšie j…
@raphael42 Ja zas momentálne žijem v zahraničí kde aj pracujem a plánujem sa vrátiť na Slovensko
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od duzu:

@zipsuliak prachaté deti alebo rodičia vo svojom,…
@duzu prosím ťa, pochádzam z rodiny kde moji rodičia celý život žili v byte mojich starých rodičov, reálne som nezdedil nič....nemám vysokú školu, len mi proste ide fotenie a vcelku sa mi darí, a v pohode sme si s manželkou dokázali dovoliť hypo na nový dom. Ono je skôr problém v tom že každý vysokoškolák chce bývať v centre BA.... alebo aspoň v BA... keď si človek uvedomí že z vrakune je to do centra skoro hodina... tak pochopí že môže bývať skoro pri NR a do centra BA mu to bude trvať rovnako dlho ale za 1/4 ceny nehnuteľnosti... bohužiaľ to stále väčšina slovákov nepochopila....
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zipsuliak:

@duzu prosím ťa, pochádzam z rodiny kde moji rodi…
@zipsuliak z nášho okolia väčšina mladých do zahraničia, dnes nemajú problém s jazykom a zarobia tam oveľa viac ako kdekoľvek na SK ,či v CZ a schádzame sa tak väčšinou len na internete
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zipsuliak:

@duzu prosím ťa, pochádzam z rodiny kde moji rodi…
@zipsuliak nedávno som stretol známeho ktorý sa venuje foteniu a snímaniu a pýtam sa kde dnes zarobí ked to má takmer každý doma a odpoved?dopyt a ponuka, najviac zarobí ak to robí pre rôzne reklamné agentúry, média či rôzne firmy tam je akurát problém sa tam dostať a vzdelanie je dobré ak má aspoň základ na strednej či vysokej, no je to zamestnanie kde pracuješ takmer nonstop a málo času na oddych kde to na rozdiel od bežných nechceš ani vidieť, relaxuješ pri niečom úplne inom
Odpovedať
My mame aktuálne 123m2 plus dvojgaráže. Staviame nový 100m2 plus garáž. Deti už odišli z domu, ešte ostáva jedno na strednej, čoskoro pôjde aj to študovať mimo Sk. Takze my si robíme domček pre nás manželov, každý svoju spálňu plus jedna hosťovská plus mini pracovňa pre mna. Obidva sú navrhnuté tak, že sa dajú ľahko kedykoľvek predať, prenajať alebo nechať podľa potreby. Každý ma mini záhradku do 400 m
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od duzu:

@zipsuliak nedávno som stretol známeho ktorý sa v…
@duzu ono to nieje o tom mat fotak... know how len tak nekupis :) skusenosti sa ziskavaju rokmi praxe a to proste neodrbes :) Ano su ludia ci uz nevesty, majitelia firiem atd ktori chcu usetrit... svadba za 300€ reklamne fotenie za 500€ produktove fotenie za 200€/ bambilion produktov a podobne a takym je jedno ake ma clovek skusenosti... a tomu zodpoveda aj vysledok... A potom su tu ludia co chcu skusenych fotografov, konkretny styl, poriadnu kvalitu atd... a tam sa pohybujes za fotenie svadby 1000+, profuktove fotenie kludne 100€/ produkt ak sa bavime o vacsom pocte fotiek alebo zlozitejsom produkte, reklamne fotenie kludne naskoci aj na par 1000€ :) Fotenim sa da uzivit krasne, a na fotenie fakt netreba skolu, hlavne nie na slovensku. Bohuzial na nasich skolach sa zcia kraviny, dejiny fotografie, fotenie na film atd... nic co sa da realne pouzit v praxi komercnej fotografie dnesnych dni.... Clovek lepsie urobi ak vystuduje napriklad ekonomiku... marketing. A foteniu sa venuje popri tom..... Ale to uz sme hodne odbocili od temy 😇😇😇
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?