Zahradka

problem svaru je zahradka , je to velka parcela ktora je majetkom mesta prenajata do uzivania a kazdy z nej ma istu cast , na nej si sused oplotil " svoju " cast bez suhlasu , dalej si tam vystaval altanok a ma tam polozeny bazen tiez bez suhlasu obyvatelov co byvaju v okoli , tento stav trva 5 rokov a uz mam toho dost , ake su moznosti aby to musel odstranit ? tvrdi ze ma nejake povolenia ale tomu neverim mna sa nik nepytal , pripadne da sa to nejakou formou peticie odstranit ?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od gregor3691:

problem svaru je zahradka , je to velka parcela …
@gregor3691 tak pokud to mate pronajate tak nevidim duvod proc by se vas nekdo mel ptat. Pokud mu to schvalil vlastnik a neporusuje tim nejaky regulativ tak s tim asi nic neudelate. Muzete se obratit na vlastnika s dotazem ale nechapu v cem mate problem. Pokud vam to mesto dovoli tak si to taky oplote nebo v cem je problem? Zatim to vypada jenom na zavist...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od raziel628:

@gregor3691 tak pokud to mate pronajate tak nevid…
@raziel628 nieje iste ze to ma povolene , mne ziadne povolenia na vyzvanie neukazal , v pripade ze je to cierna stavba aky je tam postup ? pripadne peticia ze sme proti tomu aby tam bol bazen a altanok ?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od gregor3691:

@raziel628 nieje iste ze to ma povolene , mne zia…
@gregor3691 nejjednodusi je se zeptat vlastnika ale uprime stale nechapu co vam na tom vadi...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od raziel628:

@gregor3691 nejjednodusi je se zeptat vlastnika a…
@raziel628 otazka nieje o tom co mi vadi ale ake su moznosti postupu pri odstraneni ciernej stavby ale ako vidim tu je to podporovane aby si ludia robili co si zmyslia
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od gregor3691:

@raziel628 otazka nieje o tom co mi vadi ale ake …
@gregor3691 ziadne, si na slovensku ... ako uprimne, tiez nechapem, nema povinnost vam nic ukazovat, preco by aj chodte za majitelom pozemku a spytajte sa jeho ... ved nieste ani majitel, tak co by ste chceli riesit ... z tejto diskusie ale vela aj tak necakajte, poznam zopar ludi co mi rozpravaju svoje "problemy" so susedmy a len pozeram, ze vazne ? zavist ? ci co vlastne cloveku vadi na neohlasenej pergole :D
Odpovedať
Veľmi ťažko posúdiť, keďže nevieme ako to tam vyzerá, čo to znamená v tomto konkrétnom prípade "do užívania", aký veľký je ten pozemok atď. Ale keďže tam nemáš podiel ako spolumajiteľ, nevidím dôvod, prečo by ti mal ukazovať nejaké povolenie. To sa predsa týka len majiteľa a jeho konkrétne. Navyše si oplotil časť, ktorú on sám využíva, nikomu tam nezasahuje do jeho časti, tak nevidím v tom problém. Bolo by dobré ukázať aspoň fotku.
Odpovedať
Profilova fotka
Zjavne si niekto z casti zahradky urobil relax zonu s posedenim a bazenom a to ked vynasobime poctom osob a pivkom plus nejake to dieta a steaky tak vysledok je ze ja kur.a okopavam mrkvu ako debil zatial co oni nic nerobia len zuruju a druhou mocninou z toho vyjde skandal az hroza 😄😄😄
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od gregor3691:

problem svaru je zahradka , je to velka parcela …
@gregor3691 .. celé to končí tam, kde je jeho dohoda s majiteľom pozemku. Ak tam je niečo, k čomu sa treba vyjadrovať, určite to nie je užívateľ vedľajšieho prenájmu. Čiže ak sa na svojej prenajatej časti dohodnem s majiteľom, že tam chcem mať skákací hrad, tak tam budem mat skákací hrad. Veď ak Vám nevyhovuje ten prenájom kvôli vedľajšiemu užívateľovi...zrušte ho...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?