Bratislava - ulica Rebarborová - Saloon HDB

Zdravím, potreboval by som poradiť. Mám ponuku na kúpu bytu v Bratislave v okolí ulici Rebarborová. Byt vyzerá dobre, zistil som ale že sa tam blízko nachádza Saloon HDB reštaurácia/pu/diskotéka, v minulosti sa to volal Harley Saloon alebo tak podobne. Otázka teda znie: funguje ešte tento podnik? Ak áno, ako je to z hlukom v tejto lokalite? Nenašiel som toho vela. Ďakujem za akúkoľvek odpoveď!
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kevin1994:

Zdravím, potreboval by som poradiť. Mám ponuku na…
@kevin1994 najlepsie je tam zajst cez den, vecer, v noci a presvedcit sa sam, ci ti to sadne. Osobne mi staci pohlad na Google Maps - vsade naokolo motoshopy, firmy, zeleznicne kolaje, za mna nielen hlucne, ale aj nerezidencne prostredie v ktorom by som nechcel zit... Kazdy mame vsak ine potreby a pocity.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od nomitan:

@kevin1994 najlepsie je tam zajst cez den, vecer,…
@nomitan lokalitu som si samozrejme bol pozrieť viac krát v noci aj cez deň. Všetko vyzeralo kľudne, na ulici ďalej sú už iba rodinné domy. Kusok od toho podniku sú aj novostavby RD. Viem že v minulosti tam bol Harley Saloon kde sa diskotéky konali ale ten vyzerá že už nefunguje. Nájde sa tu niekto kto v lokalite býva alebo pozná niekoho takého?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?