Zatekanie stropu

Zdravím, zateká mi strop v garáži, no strecha je už menená a keď celý deň prší tak zatečie zas. Páni, čo strechu opravovali, prišli a polievali ju, nič nezistili, dali tam kartón ktorý je suchý, no pod ním je strop stále mokrý. Nieje tam vedená žiadna vodovodná rúra ani nič podobné, viete mi prosím poradiť?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od rikinka620:

Zdravím, zateká mi strop v garáži, no strecha je …
@rikinka620 nepíšeš aká stecha, skladba.. Ale pokiaľ je zvršok v poriadku, tak pokojne môže byť problém aj vo fasáde.. Zatečie niekde cez prasklinu fasády na stene, podtečie atiku, ktorá je položená na streche a niekde si nájde škáru dovnútra. Teda ak je to ten druh strechy, čo predpokladám. Možností a konštrukčných chýb je neúrekom.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od rikinka620:

Zdravím, zateká mi strop v garáži, no strecha je …
@rikinka620 Voda je nevyspytateľná. Vôbec nemusí zatekať tam, kde sa zatečenie prejavuje v interiéri. Ona môže putovať po stavebných konštrukciách aj niekoľko metrov a potom stečie do vnútra. Tiež mám na záhradnom domčeku vnútri v rohu fľak a skontroloval som strechu, steny a nikde nič. Niekedy ani pri osobnej obhliadke sa to nedá zistiť, a takto cez net, navyše keď si nedala žiadne fotky, tak už vôbec nie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?