Škridla Tondach alebo Bramac?

Dobry den, prosim poradte odkial ste za dobru cenu kupovali skridlu tondach alebo bramac .... my sme z NM tak poprosim blizsie okolie 🙂
Odpovedať
Castokrat sa da objednat z online stavebnin, v akciovej cene. Niektore robia rozvoz denne napriec Slovenskom.
Odpovedať
http://stavebniny-malacky.sk/tondach-...
Odpovedať
A Creaton nechces ? Ked som toto riesil zo stavebnikom tak mi vravel ze uz s tymi znackami nema dobru skusenost, skridle boli v balikoch pobite, strasne doskrabane, rozmerovo rozlicne kusy ( stare formy ).. I ked najvysie rady s glazurou budu asi fajn, ako vsetko highendove To chces betonovu ci palenu?
Odpovedať
Ked sme to my riesili, bolo nam odporucane bramac,lebo tondachu rozmery nesedia,su kadejake...susedia maju tondach,ale ze by boli az tak spokojni,sa neda povedat...oproti susedia maju uz cez 20 rokov bramac a nebadam ziadnu zmenu na tej streche,su spokojni...nechcem robit reklamu,ale asi ozaj bramac je lepsia...
Odpovedať
Profilova fotka
S Tondachom sa stretneš vo väčšine stavebnín a ponuku by ti vedeli spraviť asi aj online. Ja mám Tondach už cez 10 rokov a stále vyzerá ako nová, určite by som nemenil 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Suhlasim s tebou @sgt! Aj my sme davali ich skridlu na dom a uplne super. Este sme aj vychytali zlavu, kedze oni neustale nejaku maju. Vela stavebnin ponuka ich skridlu, takze nie je ziadny problem zohnat ju.
Odpovedať
Profilova fotka
@prok to je len ich snaha vzbudiť v očiach zákaznika, že dostal zlavu pritom sú to štandardné ceny, ktoré dostane každí v rovnakom množstve.
Odpovedať
Ja mám tomdach mediteran plus farba pieskopvá antik a som maximalne spokojný. Obiednával som to cez dek trade cez mojho šefá. Keď mi poslal cenovú ponuku aku dostal on tak som len oči otvaral.
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem, moze byt @matusakrobert. Nezistoval som, kolko by ma normalne stala. Bol som rad, ze mi dali zlavu, lebo to bola dobra cena. A preto som ani nevahal a bral som ju!
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez mame od Tondachu keramicku palenu skridlu a spokojnost 😎 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@zakovicovci Dobry den prajem. Rozmyslam presne nad tou skridlou. Nemohol by som Vas poprosit o fotky ako to vyzera na vasom dome? 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?