Tv od Philips

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj chceme meniť TV,rozmýšľali sme nad značkou Samsung ale tam je problém neprehravania niektorých starších typov formátov,napr.z USB..našiel som TV od Philipsu kde je toto ok len nemám s touto značkou TV žiadne osobné skúsenosti,má niekto,sú tam veci ktoré by robili problém...
Odpovedať
1
2
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od yuri66:

@lordkofola co je kombo ?
@yuri66 kombinácia...
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od lordkofola:

@yuri66 kombinácia...
@lordkofola OLED + Marantz + B&W
Odpovedať
Mozno mimo temu...ked som pred siedmimi rokmi riesil televizor, pobehal som toho. Bol som v okay a tam mi ponukali kdejake znacky a velkost..no ja hovorim ze mi staci obrazovka s uhloprieckou okolo 80..ona, ze ma kazdy vysmeje, ze to je male, ze to ma malo funkci a blabla. Proste nepocuvala co mi staci. Isiel som do tesca, kupil samsung uhlopriecka okolo 80 za 159 eur a uz sedem rokov funguje. Co ma je po funkciach, nejako som ich nevyuzil, dokonca som v telecome ziadal aby mi dali iba zakladny program, pripadne mozu mi dat iba slovenske a ceske a nech znizia cenu, lebo mi to uplne staci.No nedalo sa :-) a nestazujem sa.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Zdarec. Nechcem zakladať novú tému, skúsim tu. Sestra má TV LCD od Philips, na ktorom sa po zapnutí cca 15 minút kedy všetko ide ako má zrazu vypne obraz ale zvuk pri sledovaní TV. Má na to napojený HDMI káblom setpbox od Orange ale už sme zistili, že ten ide OK, ten sa nevypína - je to vec TV. Niečo ako keď si prepnete na setupboxe vysielanie rádia tak na niektorých TV automaticky vypne obraz kvôli šetreniu energiou. V jej prípade ale je nastavený TV kanál povedzme Markíza a po 15 minútach sa vypne obraz, zvuk ide ďalej a je treba vypnúť a zapnúť TV. Preliezol som všetky možné nastavenia, automatické vypnutie je nastavené na 180minút napr. no poviem vám, že netuším kde je problém. Nejaký nápad? Dík.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od toky1:

Zdarec. Nechcem zakladať novú tému, skúsim tu. Se…
@toky1 skús pokyvať HDMI káblom , prípadne viackrát vybrať a znova zasunúť koncovku, časom zaoxiduje,nemajú všetke pozlátené kontakty,sú drahšie, alebo skúsiť vymeniť inde , môže byť závada na zásuvke či zástrčke v zariadeniach, niektoré majú viac zásuviek skúsiť vymeniť , odskúšať kábel inde. niekedy pomôže len zmeniť program alebo vypnúť zo siete, navoliť v menu základné nastavenia od výrobcu, také závady sa dlhšie hľadujú, nie sú stále
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od toky1:

Zdarec. Nechcem zakladať novú tému, skúsim tu. Se…
@toky1 však nech to reklamuje.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od toky1:

Zdarec. Nechcem zakladať novú tému, skúsim tu. Se…
@toky1 skus zmenit to automaticke vypnutie zo 180 na 0. Ja mam 0 a nic nevypina. Ale to je asi uplne vypnutie TV - tzv. sleep. Potom sa da este v Eko nastaveniach nastavit "vypnut obrazovku", tak vypne ibraz a zvuk ide. Ale to vypne obraz hned, tam ja casovac nemam. Inak s Philips helpdeskom sa fajne komunikuje, skus pripadne tam.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?