Práčka vo výške

Zdravím, chcem sa opýtať, či sa tu nájde niekto, kto má práčku vo výške...cca 40cm, na nejakom podstavci, či už konštrukcia alebo vymurovane. Máme taký plán, ale nedá sa dostať k nejakej inšpirácii, ako to urobiť (ideálne teda vymurované), resp.ako poriadne zabezpečiť, aby nezletela dole, keďže chápeme-otrasy. Ďakujem
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od manaf:

Zdravím, chcem sa opýtať, či sa tu nájde niekto, …
@manaf treba práčku čo sa netrasie. Potom ked sa dá tak podmurovať a pohoda- väčší problem ako trasenie je váha práčky.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od manaf:

Zdravím, chcem sa opýtať, či sa tu nájde niekto, …
@manaf mame pod prackou "schod", svojho casu som na to pouzil porobeton tvarnice 20cm... dnes lutujem, ze som ich nedal 2x :-D je to skvela vec, urcite odporucam. Nasa pracka vazi okolo 80kg, takze nejaky podstavec som ani neuvazoval. Ale necestuje, je na svojom mieste ako pribita. Pokial ale uvazujes na pracku susku, tak bacha, aby nebola suska potom moc vysoko.
Odpovedať
Mám práčku aj susicku vo výške cca 30 cm. Ti z odporúčam.
Odpovedať
neviem ci kupis pracku co sa netrasie, podla mna sa kazda trasie hlavne ked zacne zmykat na vysokych otackach, no tiez by som skor riesil tu vahu, predsa len nebavime sa o par kg.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kejsix:

@manaf mame pod prackou "schod", svojho casu som …
@kejsix nie nie, teraz sme v byte a mame to na sebe, v dome by som chcela vedla seba vo vyske, taky "schod" cca 50cm aby pod to bolo mozne daco ukladať, manzel zvazuje vymurovat stlpiky a na to preklady, aby to drzalo. Ide mi hlavne o to cestovanie pracky aby som ju nenasla omdletu na dlazke 😀 ze ci pomoze dajaka gumena podlozka alebo co
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kapro62:

neviem ci kupis pracku co sa netrasie, podla mna …
@kapro62 ano vahu vieme vyriesit, to je nam jasne, ze 60kg pracka plna pradla a vody nemoze ist na hocico. Ďakujem
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kapro62:

neviem ci kupis pracku co sa netrasie, podla mna …
@kapro62 mam pracku bosch seria 6, presne model neviem. Aj ked vedla nej stojim a žmýka na 1200 otacok, tak je ticha a netrasie ju, ked zavriem dvere, tak ani neviem že perie..
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od manaf:

@kejsix nie nie, teraz sme v byte a mame to na se…
@manaf prekladove tramce, su nizsie na vysku a postacia... ja som este spredu plnenu pracku cestovat asi ani nevidel
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kejsix:

@manaf prekladove tramce, su nizsie na vysku a po…
@kejsix no vyslovene, ze by ta nasa cestovala, to nemozem povedat, ale to nerobila ani zvrchu plnena. ale stalo sa aj pri tejto z predu plnenej, ze neostala presne na svojom mieste. ono hlavne treba dodrziavat to mnozstvo oblecenia, co do nej moze ist. ked to tam bude nasilu natlacene, presiahne to vahu, tak jasne, ze pracka sa viacej namaka a prave vtedy sa stava to, ze sa pohybuje.
Odpovedať
Profilova fotka
videla som vela obrazkov, kde je pracka vo vyske len v skrini. tu je pracka a susicka v Ikea Pax skrini, co nie je nejaka extra masivna skrina https://www.instagram.com/reel/CzLPUn...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od marfushik:

videla som vela obrazkov, kde je pracka vo vyske …
@marfushik o tych skriniach viem, ale murovane sme nevedeli najst. Pri skrini, by som sa casom asi bala, ze ked dakedy práčka potecie, tak to vsetko vyduje a pokruti.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kejsix:

@manaf prekladove tramce, su nizsie na vysku a po…
@kejsix ved ani nasa necestuje, ma nansebe susicku 😀 a navyse je taka prepistana, ze ked je zle nalozena, tak ani nechce zmykat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od manaf:

@kejsix ved ani nasa necestuje, ma nansebe susick…
@manaf Len nevyplati sa tam davat tolko veci. Samotnej pracke to neprospieva a asi to pradlo sa ti dobre nepreperie, ked je tam take stistnute k sebe.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja toto pocujem prvykrat, to je teraz nejaka moderna vec ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od hosmanikova:

Tak ja toto pocujem prvykrat, to je teraz nejaka …
@hosmanikova na zahranicnych strankach je toho dost, mavaju pod tym kose na pradlo a policu na polozenie kosa, netreba sa zohybat. ale mne by chybala plocha na skladanie, ja mam pracku a susicku pod pracovnou doskou, rovno to pradlo skladam, pripadne tam aj zehlim. https://sk.pinterest.com/search/pins/...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od silviajak1:

@manaf Len nevyplati sa tam davat tolko veci. Sam…
@silviajak1 nemyslím preplnena, ale zle naukladane veci, napriklad vankuse. Ma tam taku kontrolu nevyvazene naplneneho bubna, cize kruti kruti, akoby chcela prehadzat pradlo. Ale uz sa mi stalo, ked som tam dala velky vankus, ktory nasiakol vodou a stále bol na jednej strane, ze vyhodila chybovu hlášku a nesla ho dozmykat
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?